כל אישה מכירה את ההרגשה המתסכלת שפתאום השעון אינו מתאים להופעה או שבכלל הידיות של התיק אינן תואמות לשמלה הקלילה. מותג O bag, מציעה לך חוויה שונה מהסטנדרט הרגיל, פשוט להרכיב את התיק או השעון שהכי מתאימים לך באותו יום.

קצת על המותג O bag…

המותג האיטלקי O bag, כבש את עולם האופנה בסערה ומונה כיום כ- 500 חנויות בכל רחבי העולם ומאות נקודות מכירה העומדות לרשות קהל הלקוחות שכבר התמכרו למותג. ממש לאחרונה, מותג אובאג הגיע לישראל ומציע מגוון קולקציה חדשנית של תיקים, שעונים ומשקפי שמש, לנשים ולגברים בעלי קונספט עיצובי חדשני ומודולרי. O bag הגיע לישראל כדי לשנת את חוקי המשחק ולאפשר לכל אחת להרכיב את האקססוריז הרצוי.

רגע רגע, איך זה עובד?

הקונספט ממש פשוט, כל אחד יכול להפוך למעצב בעצמו ולעצב את האקססוריז כפי רצונו. לרשותך מגוון רב של פריטים, כאשר לכל פריט יש גוף אישי משלו. לדוגמא – ישנו מנגנון של שעון ועליו תוכלי להתאים את העיצוב והצבע הרצויים. לעומת זאת, בקולקציית התיקים של המותג תוכלי למצוא גוף של תיק במגוון רב של צבעים ולרכוש את הידיות הרצויות, את הבטנה הרצויה ואפילו להוסיף לתיק ארנק קטן או כיסוי לטלפון הסלולרי. אגב, כך גם לגבי משקפי השמש של המותג, כך שנותר לך ליהנות מאיכות בלתי מתפשרת לצד עיצוב אישי משלך!

כל פריט מתומחר בנפרד, כך שנותר לך רק לבחור

מחירי כלל הפריטים הנלווים והאקססוריז של מותג O bag אינם אחידים ומחושבים על פי האלמנטים השונים המרכיבים אותם, כך שתוכלי לחזור לחנות וכל פעם להתחדש בתוספת מגניבה לתיק, לשעון או למשקפי השמש שלך. התוצאה – מגניבה ביותר, כיוון שאת לא צריכה לרכוש כל פעם פריט אופנתי חדש, אלא להחליף לו חלק קטן והוא נראה שונה לחלוטין!

רשת O bag מציעה 4 קולקציות משתנות בכל בשנה, כך שתוכלי לגוון וכמה שיותר. הקולקציה מעוצבת בקפידה על ידי מעצבי על איטלקיים שיאפשרו לך להיראות במיטבך בכל יום בעונות השנה!

קטגוריות: כללי, כתבות