דיזנגוף סנטר, מרכז הקניות והבילוי הוותיק בישראל, נפתח לקהל בשנת 1977. דיזנגוף סנטר נקרא על שם מאיר דיזנגוף, ראש העירייה הראשון של תל אביב והוא פרי יוזמתם המשותפת של אריה פילץ ז"ל, אברהם פילץ ז"ל וסמואל פלאטו שרון. הוא נבנה בלב הפועם של תל אביב, בצומת הרחובות דיזנגוף והמלך ג'ורג'. בשנת 1977 נפתחה החנות הראשונה – המשביר לצרכן.

דיזנגוף סנטר תוכנן כך שיהיה המשך ישיר של רחוב דיזנגוף האופנתי. החזון של האדריכלים עליזה טולדו ויצחק ישר, שזכו בפרס רוקח על תכנון המבנה, היה ליצור תחושה של "רחוב בתוך רחוב". המתחם תוכנן כמבנה אורבני מבודל ומתבדל ומנגד כהמשך ישיר של הרחובות שבסביבתו, בשל כך מבנהו הספירלי והמשופע ופיזור חנויות ומסעדות ללא חלוקה למתחמים. מבנה ייחודי זה נותן למבקר תחושה של יציאה לטיול ושוטטות ברחובות ממוזגים. אך אם אצה לכם הדרך תוכלו להגיע ליעדכם בקלות ובמהירות באמצעות אפליקציית הניווט EasyDizi .

מיקומו של הסנטר בלב העיר, המבנה האורבני הייחודי שלו ומגוון החנויות, מושך לסנטר קהל רב מידי יום, שונה ומרתק, צעירים ומבוגרים, וכולם מוזמנים, אפילו ההולכים על ארבע. הסנטר ידידותי לחיות מחמד, וחברכם הטוב ביותר מוזמן מאוד להגיע אתכם – רק אל תשכחו רצועה ורסן.

מדי יום מגיעים אל מאות החנויות בדיזנגוף סנטר כשלושים אלף איש ומדי חודש מגיעים כמיליון מבקרים! כל אחד יכול למצוא בדיוק את מה שהוא מחפש סנטר, חנויות אופנה, מחשבים, חנויות לכלי נגינה וכלי בית, בריאות, פארם ועוד. הסנטר הוא גם מרכז בילוי ובו בית קולנוע, חנויות ספרים ומוזיקה, פינות משחק לילדים, מכוני כושר ואפילו בריכה שפתוחה 24 שעות ביממה. לצד חנויות דגל של מותגים מוכרים תוכלו למצוא בסנטר גם בוטיקים של מעצבים צעירים וחנויות ייחודיות שלא תמצאו במרכזי קניות אחרים כמו חנות קומיקס, פיות וסלונים לפירסינג וקעקועים.

בכל חמישי ושישי פועלים בסנטר שווקים תוססים: בוטיק המעצבים שבו תמצאו בגדים ואקססוריז מקוריים של מעצבים ישראלים צעירים ומבטיחים ויריד האוכל, עם דוכני מזון ביתי, טרי ומיוחד שאפשר לאכול במקום או לקחת הביתה. בקומה התחתונה של הסנטר תוכלו למצוא את הגלריה שבה יש תערוכות מתחלפות של אמנים מקומיים צעירים אשר עושים את דריכת רגלם הראשונה בתחום, עמותות וארגונים ללא מטרות רווח. בנוסף מתקיימות בסנטר הופעות, הרצאות, הפעלות לילדים ופעילויות נוספות בשיתוף עם החנויות השונות.

בדיזנגוף סנטר, שופינג ושמירה על איכות הסביבה דווקא כן הולכים ביחד. הנהלת הסנטר חרתה על דגלו את ערך המעורבות בקהילה, פתיחות חברתית וקיימות. אנו משקיעים בקהילה ומאמינים בהעסקה הוגנת, לכן כל עובדי הניקיון והאבטחה של דיזנגוף סנטר מועסקים בהעסקה ישירה. אנו מפעילים נקודת איסוף לפסולת אלקטרונית ומייעלים את צריכת האנרגיה של הבניין. בזכות הפעילויות הרבות שאנו עושים זכינו בפרס "הגלובוס הירוק" לשנת 2015 מטעם ארגון "חיים וסביבה" – ארגון הגג של ארגוני הסביבה בישראל.

כל אלה הופכים את הסנטר למרכז קניות צעיר, דינמי ותוסס, המשלב נינוחות וכר פורה ליצירתיות, לביטוי עצמי ולפתיחות חברתית.

מחכים לכם

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו כאן

דיזנגוף סנטר