ש.ג.י תכשיטים הממוקמת בבניין A בקומה הראשונה בדיזנגוף סנטר, היא חנות תכשיטים קטנה ומשפחתית שהוקמה לפני 15 שנים. בחנות הבוטיק, הממוקמת ממש בלב הסנטר, תמצאו את כל הטרנדים המודרניים לצד עיצובים קלאסיים נקיים ועדינים. ההתמחות של החנות היא בעיקר ביהלומים ואבני חן, כאשר מרבית התכשיטים הם בעיצוב מקומי וכן מיובאים מאיטליה במלאי ייחודי שלא תמצאו בשום מקום אחר.

את החנות פוקדות בעיקר נשים, אשר רבות מהן הן לקוחות ותיקות המגיעות באופן קבוע מזה שנים ומתפנקות בתכשיטים חדשים עבור כל השמחות והאירועים; אירוסין, חינות, חתונות, לידה, בר ובת מצווה, ימי הולדת ועוד. הגברים לעומת זאת מגיעים בעיקר בכדי לרכוש טבעות אירוסין לבנות זוגן, מתוך המגוון העשיר של טבעות האירוסין שנמצא בחנות.

כל לקוח המגיע לחנות מתקבל באהבה רבה ומוקדשת לו תשומת הלב המלאה של איציק, בעל החנות. בין אם מדובר בתקציבים גדולים או צנועים, איציק יעניק לכם שירות מקצועי ויסייע לכם למצוא את התכשיט המושלם עבורכם או עבור יקיריכם, באדיבות ובסבלנות רבה. לקוחות כל כך מרוצים מהשירות וכמה מהם אף כתבו ביקורות מפרגנות על היחס ועל התכשיטים שרכשו, המלווים אותם עד היום.

מעבר למלאי העשיר הנמצא בחנות, בש.ג.י. תכשיטים תוכלו להפוך כל חלום שלכם למציאות. החנות מציעה שירותי עיצוב תכשיטים מרמת התכנון ועד לביצוע המוקפד, ללא כל התחייבות. במידה ולא תאהבו את התוצאה הסופית, לא תחויבו כלל על ההזמנה ותוכלו לבחור תכשיט אחר לטעמכם.

פרט ליהלומים המשובחים, מתמחה החנות גם בתכשיטים המשובצים באבני חן ופנינים, כולן מקוריות ובאיכות הגבוהה ביותר.

אז בפעם הבאה שברצונכם לרכוש לעצמכם תכשיט חדש, לכל שמחה, חג או אירוע חשוב, הגיעו לש.ג.י תכשיטים. עבור כל מאורע תוכלו להתאים לעצמכם את התכשיט הנכון, שילווה אתכם גם במהלך האירוע וגם אחריו ויהווה מזכרת לכל החיים מהרגעים החשובים שלכם.

קטגוריות: כללי, כתבות