רנואר תל אביב – כל פתרונות האופנה תחת קורת גג אחת

בתוך דיזנגוף סנטר ניתן למצוא את כל פתרונות האופנה תחת קורת גג אחת. יתרון מן הסוג הזה אינו מובן מאליו, בעיקר בעיר מגוונת וורסטילית כמו תל אביב. בניגוד למה שנהוג לחשוב, דווקא הערים הגדולות בעולם מתקשות לייצר חווית בילוי מרוכזת ויעילה. ברוב המקומות יש צורך בשיטוט רגלי, בהוצאות על תחבורה ציבורית ולעיתים גם בחיפוש אחר חנייה על מנת להספיק כמה שיותר בכמה שפחות זמן. לעומת זאת, במרכז הקניות המוביל של תל אביב מצטרפות רשתות האופנה הגדולות כמו רנואר אל חברות קוסמטיקה איכותיות כמו LAKA וזאת במטרה להציע ללקוחות חוויה בלתי נשכחת.

מבחינת חברות אופנה כמו רנואר תל אביב היא בירת התרבות של ישראל. יש מאות חנויות אופנה ברחבי תל אביב, אך רק מעט מצליחות לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של הלקוחות. חברת רנואר אינה מבחינה בין ילדים, בני נוער, צעירים או מבוגרים ומטרתה היא לייצר עבור כולם בגדים יפים, איכותיים ואופנתיים. במונחים של עלות מול תועלת יש לחברת רנואר ערך מוסף ייחודי שבא לידי ביטוי במרכזי הקניות הגדולים של העיר הלבנה.

מתי כדאי להגיע לחנויות האופנה?

העומס על חנויות האופנה מגיע לשיאו בחופשים, בסופי שבוע ובחגים. מי שיש לו זמן פנוי באמצע שבוע יכול ליהנות מתאי מדידה פנויים וחווית רכישה משודרגת, אך לרובנו אין את הפריבילגיה הזו. מצד שני, אפשר להגיע אל חנויות האופנה תוך תיאום מראש וכך לחסוך זמן וגם כסף. רצוי לתאם את רכישת הבגדים עם סידורים נוספים כגון תיקון המחשב הנייד, החלפת מכשיר סלולר, פגישה בבית קפה וכן הלאה. דיזינגוף סנטר משמש במובן הזה מרכז קניות אידיאלי היות והוא מרכז את כל הצרכים והפתרונות.

המלצה נוספת היא להגיע אל חנויות האופנה עם הילדים רק כאשר מעוניינים לרכוש עבורם את הפריטים. במילים אחרות, הורים המחפשים אחר שעות פנאי איכותיות לא צריכים לסחוב איתם את הילדים. הם יכולים להגיע אל חנויות האופנה עם חברים או בני זוג, להשקיע בעצמם כמה שעות מפנקות ולחזור לשגרה עם אנרגיות מחודשות.

אופנה עולמית עם נגיעה מקומית

הימים בהם נאלצו חובבי האופנה בישראל להמתין חודשים ארוכים עד הגעת הקולקציות החדשות הסתיימו. היום ניתן לראות ביטוי של הטרנדים האופנתיים החדשים ביותר בכל קולקציה של החברות הגדולות. מעבר לכך, החברות משכילות לשלב מאפיינים מקומיים העולים בקנה אחד עם דרישות הלקוח הישראלי. הדוגמא הטובה ביותר לכך היא קולקציית הקיץ של רנואר בה מכנסיים קצרים פוגשים חולצות מכופתרות, כובעים אופנתיים מותאמים לעניבות אלגנטיות ונעליים פתוחות מתמזגות עם גרב צבעונית.

עולם האופנה לא קופא על השמרים וכך גם מרכזי הקניות. כדאי לנצל את ההזדמנות ולהגיע אל סניפי הרשתות הגדולות כדי להצטרף לחוויה.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו כאן

קטגוריות: כללי, כתבות