קניית מחשב: איך לבחור חנות אמינה

רכישת מחשב בדרך כלל נעשית אחת לכמה שנים, אולם אנשים רבים מוציאים כסף רב מכיסם מכיוון שכאשר היו זקוקים למחשב חדש, הם שגו בבחירת המחשב. האדם הממוצע אינו מבין מספיק במחשבים כדי לדעת איזה מחשב הוא המתאים לצרכיו ולכן לעתים רבות גם מוציא כספים מיותרים על רכישת מחשב שאינו צריך, או בחירת מחשב לא אמין שגורם לו לחזור מהר מאוד לחנות המחשבים לצורך הגשת המחשב לתיקון.

יש המשווים רכישת מחשב לרכישת רכב (פרט למחיר כמובן) שכן כאשר אנו קונים רכב מאדם פרטי או מחברה לא מוכרת שאינה גלויה אתנו מספיק, אנו עשויים למצוא את עצמנו מהר מאוד מבלים את מירב זמננו במוסך.

לבחירת חנות מחשבים אמינה יש השפעה מכרעת על איכות המחשב שתקנו, כמות הכסף שתוציאו מכיסכם והאחראיות שתקבלו לתיקון בתקלות, אם וכאשר יהיו כאלו. לרוב אנשים מעדיפים להוציא מעט פחות כסף ולקנות מחשבים באיכות ירודה. מאוחר יותר פעולה זו מתבררת כטעות מכיוון שמחשבים באיכות ירודה נוטים להיות איטיים יותר, חלשים יותר ורמת הביצוע וחלקי המחשב חלשים יותר.

איך לבחור חנות אמינה?
חנות מחשבים אמינה היא כזו המכילה עובדים אמינים, אשר יתאימו עבורכם את המחשב הנכון לצרכים שלכם מבלי לחשוב רק על הכסף הנכנס לקופת העסק או הבונוס שיקבלו בסוף החודש. חלק מכם יצטרכו מחשב חזק יותר וחלק יצטרכו מחשב זול יותר המכיל רכיבים בסיסיים אשר יספקו את רצונכם.

חנות מחשבים בבעלות פרטית, שבה בעל העסק הוא גם המוכר, עשוי לערבב בין צרכי הלקוח לבין האינטרס הפרטי שלו להכניס יותר כסף לכיסו ועשוי לגרום ללקוח לקנות מחשב חזק ויקר יותר על אף שלא באמת היה זקוק לו. לכן ההמלצה שלנו היא לרכוש מחשב מרשת מחשבים מוכרת וגדולה בפריסה ארצית.
KSP – רשת המחשבים המובילה בארץ רשת חנויות KSP הנה רשת המחשבים המובילה בישראל ובעלת 18 סניפים בפריסה ארצית. החברה מציעה מגוון רחב של מחשבים נייחים וניידים וכן ציוד היקפי ואביזרים למחשב.
KSP מאפשרת רכישת מחשבים ניידים ונייחים של המותגים המובילים: HP, ACER, Lenovo, LG, Fujitsu Siemens, GIGABYTE, ASUS ועוד. בין השאר החברה מציעה גם מכוון רחב של רכיבי מחשב ואביזרים נלווים: מעבדים, לוחות אם, רמקולים, מקלדות, עכברים, אוזניות, כרטיסי זיכרון, כרטיסי מסך וגרפיקה, כרטיסי קול, מאווררים וגופי קירור, דיסקים, ציוד גיימרים ועוד.
באזור תל אביב KSP מונה ארבעה חנויות, כאשר אחת מהם ממוקמת במרכז דיזינגוף סנטר. שעות הפתיחה של הסניף הם בימים א'-ה' בין השעות 11:00-20:00 ובימי שישי בשעות 9:30-14:30.

לסיכום: כאשר אתם זקוקים למחשב חדש, אל תהססו לבדוק אפשרויות נוספות ולא לרוץ ישר לחנות המחשבים הקרובה לביתכם ולרכוש את המחשב הראשון שהמוכר מציע לכם. מצד אחד אינכם רוצים לשלם מעבר לתקציב שהקצבתם לעצמכם ומצד שני תרצו מחשב שיתאים לצרכים שלכם ושלא תזדקקו להגיע פעם נוספת בקרוב לחנות המחשבים לביצוע שדרוג/תיקון. גשו לחנות KSP בדיזנגוף סנטר ובדקו את המחשב המתאים עבורכם.

קטגוריות: כללי, כתבות