בבניין B בדיזנגוף סנטר (קומה שנייה), נמצאת ממלכת הפנטזיה והדמיון קומיקאזה; חנות הקומיקס הראשונה בישראל.

החנות קיימת מזה שלוש עשרה שנה ונולדה מתוך אהבה גדולה לתחום הקומיקס. מדפיה הרבים גדושים בכל חוברות הקומיקס שאתם יכולים להעלות בדמיונכם, בכל הגדלים ומכל הסגנונות, מחולקות על פי מחלקות וחברות.

בממלכת הקומיקס המופלאה הזו תוכלו למצוא כל חוברת בה חפצה נפשכם, החל מגיבורי על וסדרות טלוויזיה ועד להיסטוריה, פוליטיקה, מד"ב ופנטזיה.

התנועה הרבה בחנות היא עדות לאהדה הגוברת לקומיקס בארץ, כאשר מגיעים אליה מדיי יום אנשים מכל הגילאים והמגזרים, מצפון ועד דרום. מדי יום רביעי מתקיים משלוח קומיקס בכל העולם, כאשר לחנות מגיעות החוברות החדשות יום לאחר מכן ומחדשות את המדפים העמוסים בקומיקס העדכני ביותר, כך שלא תפספסו דבר.

במידה ועוד לא יצא לכם לקרוא קומיקס, בקומיקאזה ישאלו אתכם מה תחומי העניין שלכם ומה אתם אוהבים, וידעו להתאים לכם את החוברת המתאימה מבין כל החוברות. יש מחלקות לקוראים צעירים עם שפה פשוטה יותר ומחלקות למבוגרים שבהן תוכלו למצוא גם חומרים אקדמאיים וכמובן, מחלקת קומיקס מקורי בעברית. אין ז'אנר שקומיקס לא לוקח בו חלק, החל ממסרים הומוריסטיים ועד לסיפורים עלילתיים. יש הכל מהכל, כך שתמיד תוכלו למצוא עניין בתחום אחד לפחות.

על מנת לשדרג את חוויית הקריאה שלכם, תוכלו ליהנות כמעט בכל יום שישי מאמן שמגיע להתארח בחנות: סופרים, אורחים מחו"ל, כותבי קומיקס מהעולם, ציירים ואמני קומיקס ישראלים- את כל אלו תוכלו למצוא בקומיקאזה, הדואגים שלא יהיה לכם משעמם לרגע.

גולת הכותרת של סצנת הקומיקס מתקיימת פעם בשנה, ביום הקומיקס בחינם. באותו יום מיוחל המתקיים ב-יום שישי הראשון במאי מדיי שנה, מחלקים בחנות חוברות קומיקס בחינם ועוד הפתעות רבות. אם תרצו ליהנות מהאירוע המיוחד הזה, וודאי תמצאו את עצמכם עומדים בתור עם עוד מאות אוהדי הקומיקס שנוהרים בהמוניהם לחנות ביום זה.

אז בפעם הבאה שאתם מתלבטים איזה ספר לקחת, בחרו לעצמכם קומיקס, לא תצטערו.

קטגוריות: כתבות