בקומה השלישית בבניין B בדיזנגוף סנטר, תוכלו למצוא את מרכז הבריאות הסיני צ'י. הקליניקה נמצאת שם מזה 12 שנים ומציעה טיפולים ברוח הרפואה הסינית. העיצוב המרגיע והנעים משלב אלמנטים רבים מהתרבות הסינית ומאפשר למטופלים להיכנס במהירות לאווירה נינוחה ומרגיעה.

ע"פ הרפואה הסינית, יש להסתכל על כל אדם כאל מכלול, כאשר הבעיה הספציפית ממנה סובל כל מטופל היא רק חלק מאותו המכלול ואינה מהווה לבדה את מקור הבעיה, כי אם בשילוב עם גורמים נוספים של גוף ונפש.

כאשר מגיע מטופל לקליניקה, ראשית מתחילים בפילוסופיה, באמצעות הרבה תשאול. בודקים מה התלונה העיקרית וכן בודקים את הדופק של המטופל, המעיד על מצב האיברים בגוף. בין א מדובר בבעיות אורטופדיות, בעיות גב, פריצות דיסק, דלקות בגידים ובשרירים, לכל תלונה יש מענה משלה.

הרפואה הסינית מדברת על חמישה כוחות המהווים את חמש התנועות, כאשר לכל תנועה יש זוג איברים פנימיים המגדירים אותה. לכל אדם יש את כל חמש התנועות בגוף, חלקן מלאות וחלקן פחות, והן המגדירות את האישיות שלנו. המטרה היא לאתר את התנועות הדומיננטיות יותר ופחות ובכך לאזן את הגוף. כשיש מחלה כלשהי, זה סימן לחוסר האיזון בין התנועות, כאשר עיקר התהליך האבחוני הוא לאתר את המקור לחוסר האיזון.

לאחר שמאתרים את מקור הבעיה, מתבצע תהליך הדיקור. לכל איבר בגופנו יש ערוץ של אנרגיה שזורם בגוף בכל מיני מקומות, כאשר לכל מסלול יש נקודות דיקור שקשורות למערכת העצבים. כשאנחנו דוקרים את אותן הנקודות, הן משפיעות על הגוף להפריש חומרים המצויים בתוכו, וכך למעשה אנו מסייעים לגוף להאיץ תהליכים פנימיים טבעיים במקום תרופות.

כהשלמה לדיקור הסיני, תקבלו בקליניקה גם מגוון חליטות של צמחים סיניים, אשר להם סגולות ייחודיות המסייעות לגוף להתמודד עם מחלות וכאבים.

בפעם הבאה שתחושו בכאבים, אל תמהרו לקחת כדורים. הרפואה הסינית מציעה לכם פתרונות טבעיים שיסייעו לכם להרגיש מצוין תוך זמן קצר.

קטגוריות: כתבות