האם כבר נחשפתם ליתרונות הבלתי רגילים שבהרכבת פאזל? בזמן שעולם הפאזלים בארץ תופס תאוצה, שווה לכם להכיר את החנות המדהימה, "פאזלנד" שבסנטר, בה קיים מגוון עצום של פאזלים מסוגים שונים, מודלים להרכבה ומשחקי קופסא המתאימים למבוגרים ולילדים. המוצרים מיובאים בעיקר מהחברות הידועות באירופה, Ravensburger, EDUCA  ועוד רבות וטובות. ל"פאזלנד" מועדון הכולל למעלה מ-20,000 לקוחות ובאתר האינטרנט שלהם תוכלו להתעדכן בקולקציות חדשות להרכבה, במבצעים משתלמים ולבצע הזמנות.

אז למה כדאי לנו להרכיב פאזל? חוץ מזה שזה כיף כמובן.
יש המספרים שהרכבת פאזל עבורם היא תרפיה. נמנעים מהסלולרי, מפעילים את הראש, מתרכזים ונרגעים. לילדים זה אפילו הוכח כעוזר לשיפור המוטוריקה העדינה ויכולות התפיסה המרחבית, כך שמעבר להנאה, הפאזל הוא כלי יוצא דופן שגם תורם לשיפור ההישגים והביצועים. משפחות רבות בוחרות להרכיב ביחד וליצור בילוי משותף ומגבש הנטול טכנולוגיה ושופע בזמן איכות משפחתי.

על מה חשוב להקפיד בבחירת הפאזל?
למתחילים עדיף לבחור בפאזל צבעוני ומלא בפרטים ולא שחור לבן, מאחר והוא קל יותר להרכבה. אם אתם בוחרים פאזל לילדים כדאי להתאים אותו ליכולותיהם על מנת שלא יחוו תסכול, ולבחור את זה שיסקרן אותם ויתאים לעולם התוכן שלהם. בחנות שפע של תמונות נוף מהגלובוס, חיות, גיבורי ילדים כמו פרוזן והמיניונים, פאזלים מיוחדים של תלת מימד, עץ ועוד. לרציניים מחכה בחנות הפאזל הגדול בעולם המונה 33,600 חלקים.

בואו להרכיב את החוויה המושלמת
ב"פאזלנד" מבחר של ציוד נלווה שיעזור לכם להשלים את החוויה הנעימה. אחד מהפריטים הנוחים ביותר הוא שטיח להרכבה אשר בהפסקות ניתן לנייד את הפאזל ממקום למקום ובו בזמן לא לנצל שטח מרכזי בבית או להפריע להתנהלות. בנוסף, תוכלו להמשיך להרכיב בזמן ובמקום שיתחשק לכם. עוד פריט שיוכל להקל על מלאכת הסיווג במיוחד לילדים הוא המזוודה למיון חלקים העוזרת לקטלוגם לפי החלוקה לאזורים. המיון הוא כלי חשוב להצלחה בהרכבה.
בסיום הפאזל, במידה ותרצו לשמור או לתלות את התמונה, אין צורך ללכת למסגר, אפשר לעשות זאת בעצמכם בעזרת דבק פשוט שניתן להשיג בחנות.

אז במידה ואתם מחפשים פעילות לשבת, או שנמאס לכם שהילדים משחקים בטאבלט, החנות "פאזלנד" שבסנטר מצפה לכם בבניין B, קומה 1-.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו  כאן

 

 

קטגוריות: כללי, כתבות