המותג New Era מוכר היטב לאמריקאים שבנינו ולכל מי שחובב מושבע של כובעים אופנתיים. המותג הנחשק נוסד בארה"ב בשנת 1920, ומאז מהווה פתרון מצוין לחובבי כובעים ומוצרים שונים שהמותג מציע עבור קהל לקוחותיו. כיום, את הכובעים החדשניים ביותר תוכלו למצוא בחנות הדגל של החברה בדיזינגוף סנטר, בבניין A, קומה 1. אתם מוזמנים להתמכר…

קצת על המותג הנחשק

המותג ניו ארה משווק כיום את הכובעים הנחשקים לכ- 40 מדינות בכל רחבי העולם ומזוהה עם ליגות הספורט האמריקאיות המובילות: NBA, NHL, NFL, MLB ועוד מיני רבים. בשל היות החברה כל כך ותיקה בתחום, המותג תפס תאוצה רבה וכיום הוא נחשב לחלק אינטגרלי בסגנון הלבוש האורבני, תרבות ההיפ הופ הרוק, עולם הסקטבורד, גלישה ועוד רבים. מה שגרם להצלחת המותג ולפופולריות שלו בכל העולם הוא – הייחודיות של הכובעים, במגוון הגזרות השונות והמקוריות, העיצובים המדליקים והקולקציות הרבות שמתחלפות מידי עונה ועונה בסניפי הרשת.

מגוון רב של עיצובים, פשוט להגיע ולבחור

המותג ניו ארה כיום משווק בארץ ליותר מ – 120 חנויות באמצעות חברת ״אלוף ספורט״ שהיא המשווקת הרשמית בישראל של המותג. כחלק מתפיסת המותג, נפתחות חנויות דגל בערים מרכזיות בכל רחבי העולם במיקומים מרכזיים כדוגמת חנויות במרכז ניו יורק, לונדון פריז ועוד ערים רבות מרכזיות. בחנויות אלו המותג מציע מגוון רב של כובעים בעיצובים חדשניים ואפשרות עיצוב בהתאמה אישית לפי בחירה על ידי מכונת רקמה משוכללת.

חנות הדגל של המותג ניו ארה במדינת ישראל, נפתחה בלב ליבה של תל אביב, כיאה לתפיסת המותג. החנות ממוקמת בדיזנגוף סנטר, ומעוצבת בקפידה ממש ככלל החנויות בעולם. את החנות כמובן שלא ניתן לפספס כלל וכלל, הרי העיצוב הנחשק מזכיר את השדרות היוקרתיות בניו יורק ובפריז. בחנות תוכלו למצוא קולקציות חדשנית ועכשווית של המותג הכוללת: כובעים כמובן וביגוד בסגנון ייחודי, עמדת עיצוב אישי לכובעים, ואף הרשת מציגה מפעם לפעם קולקציות שיתופי פעולה שונות.

אתם מוזמנים להגיע לחנות וליהנות מחוויית קניה בסטנדרט אחר, כזו שתותיר לכם טעם של עוד!

קטגוריות: כללי