בקומה השנייה של בניין B בדיזנגוף סנטר, נמצאת ממלכת החלומות של חובבי האספנות, העתיקות והוינטאז'.

נטלי וייסברג, מומחית בתכשיטים עתיקים, הפכה את אהבתה לאבנים למקצוע ופתחה את הפינה הקסומה שתמיד ייחלה לה. עם ותק של מעל 15 שנים בתחום התכשיטים ולימודים מקצועיים של עתיקות, יהלומים וגמולוגיה של אבני חן, נטלי תשמח לייעץ לכם, לתת הערכה לשווי התכשיטים שלכם ולחלוק עמכם את הידע שלה.

הסחורה בחנות מיובאת ע"י נטלי מלונדון וכוללת חפצים עתיקים, חפצים ותכשיטים וינטאז' ותכשיטים ויקטוריאניים מזהב עם שיבוץ יהלומים ספירים, אבני רובי ואבני חן אמיתיות מהתקופות השונות, הכל עם חותמות מקוריות.

ההשראה של נטלי היא אהבתה לחפצים עתיקים והיכרות מעמיקה עם קהל הלקוחות, מרביתן אספניות. ההיכרות רבת השנים עם הלקוחות הניבה אוסף של פריטים מדויקים, תכשיטי כסף וזהב וחפצים לנשים שאוהבות עתיקות. כמו כן תוכלו למצוא בחנות גם אקססוריז עתיקים לצילומי קונספט ייחודיים של תקופות שונות.

הגברים מבינכם יוכלו למצוא בחנות טבעות אירוסין יוצאות דופן שיוצרו לפני 100-150 שנים, לנשים מיוחדות בעלות טעם ייחודי. לכל טבעת ניתן כמובן לעשות התאמות של גודל על פי הצורך.

שירות נוסף שתמצאו אצל נטלי הוא השחלות של שרשראות פנינים ואבני חן, הכל נעשה על פי הזמנה ועל פי טעמה האישי של הלקוחה, ע"י צוות של מומחים שעובדים לצד נטלי בחנות. כל תכשיט ישן שבבעלותכם שכבר אינכם עונדים, יזכה לקבל אצל נטלי חיים חדשים ויאפשר לכם ליהנות ממנו מחדש ולהוציא אותו מהקופסא לתמיד.

קטגוריות: כתבות