מקום המפלט המושלם בתקופת החופש הגדול

כל הורה מכיר את התחושה המוכרת המגיעה מדי שנה יחד עם החודשים הלוהטים של הקיץ – הילדים יוצאים לחופש הגדול, וההורים מחפשים אחר כל פעילות או מקור עניין על מנת להעסיק בו את הילדים, וגם את עצמם, לפחות כאשר נגמרת הקייטנה. ישנם מקומות רבים ושונים לקחת אליהם את הילדים במהלך חודשי הקיץ, אך מרבית המקומות הינם בעלי אופי מסוים ביותר, ומציעים לכל היותר כמה שעות של עניין עבור הילדים, אשר נוטים מטבעם לאבד עניין וסבלנות מהר מאוד. בשונה ממקומות כמו הספארי, בריכת השחייה או חוף הים, זקוקים ההורים למקום המכיל תחת קורת גג אחת מקורות עניין רבים, שונים ומגוונים. לכן, אחד המקומות האטרקטיביים ביותר לבלות בהם יום קיצי ממוצע בשיאו של החופש הגדול, הוא דיזנגוף סנטר כמובן…

מבתי קולנוע ועד חנויות צעצועים – הכל מהכל עבור ילדים מכל הגילאים

ישנן אינספור אטרקציות מסעירות ומעניינות במיוחד עבור ילדים בחופש הגדול, כמו גם עבור ההורים המלווים אותם, מספיק אטרקציות על מנת שתוכלו להעביר ימים שלמים תחת אותה קורת גג, בלי לצאת לחום והלחות הקיצוניים של תל אביב ביולי אוגוסט. בתי הקולנוע שבסנטר מציעים מגוון סרטים בבית קולנוע לב לכל הגילאים, ובחודשי הקיץ מתוגברים במיוחד בסרטי ילדים ונוער – בילוי שכל ילד או ילדה ישמחו לו למשך כמה שעות טובות. בסנטר ניתן למצוא גם חנויות צעצועים ומשחקים לילדים בעלות שם עולמי. טויס אר אס – רשת הצעצועים העולמית הידועה מציעה סניף מהנה ומעניין במיוחד לכל המשפחה, וכך גם חנות "פאזלנד" המציעה עולם קסום של פאזלים ומשחקי מודלים להרכבה מכל הסוגים ומכל המינים. ב"אימאג'ינריום" תזכו לבקר יחד עם הילדים בעולם קסום ומופלא של צעצועים ומשחקים אינטראקטיביים לילדים, אשר יפתחו להם את הדמיון ויעניקו להם חוויה שהם לא ישכחו הרבה מאוד זמן. מלבד לחנויות הצעצועים השונות כמובן שגם בתחום המזון לא חסר לסנטר מה להציע לילדים ולהורים כאחד – מגוון אינסופי של מסעדות, בתי קפה וסניפים של רשתות מזון מהיר שכל ילד וילדה בארץ מכירים ואוהבים. לא תתקשו למצוא משהו שכל ילד ישמח לאכול, וגם משהו טעים עבורכם, בדיוק על פי טעמכם והעדפתכם האישית.

מספיק מה להציע לבילוי בן כמה ימים או שבועות

מלבד לדוגמאות שמנינו למעלה, מכיל דיזנגוף סנטר עוד הרבה מאוד אטרקציות מעניינות עבור ילדים בגילאים שונים. חנות המתמחה בצעצועי עץ, חנות שהיא מותג אופנה לילדות ונערות בלבד, משחקיות שונות עם מתקנים מעניינים עבור גילאים שונים, חנויות אופנה המציעות קולקציות ילדים ונוער אופנתיות ועוד ועוד. אין סוף להפתעות ומקור העניין עבור הילדים והילדות שלכם בקיץ בסנטר. כך, תוכלו להעביר כמה וכמה ימים, או אפילו מספר שבועות, ולחוות בכל יום אטרקציה מסעירה אחרת, אשר תשאיר את הילדים מהופנטים ואת ההורים נינוחים ומרוצים.

קטגוריות: כללי