מוצרי קוסמטיקה ואיפור בדיזנגוף סנטר

הכל בסנטר

דיזנגוף סנטר הוא כידוע מרכז קניות ובילויים גדול המציע הכל מהכל. לצד בילויים שונים, בתי קפה, בתי קולנוע ומסעדות ניתן למצוא בסנטר גם לא מעט חנויות ורשתות המציעות מוצרים בסיסיים והכרחיים מתחומים שונים, החל מקניות מזון ומוצרי בסיס לבית ועד דוכני מזון ביתי איכותי. גם בתחום הטיפוח והקוסמטיקה ניתן כמובן למצוא מבחר לא קטן של חנויות, דוכנים ומוצרים בסנטר, כך שכל גבר ואישה יכולים למצוא את כל מה שהם רק יכולים לחשוב עליו בתחום זה, בין אם מדובר בטיפול מניקור מפנק או בתפנוקים ומוצרי היגיינה וקוסמטיקה בסיסיים לבית.

ממניקור אקספרס ועד סופר פארם – הכל בתחום הקוסמטיקה והאיפור

הגודל חסר התחרות של דיזנגוף סנטר מציע כאמור מבחר חסר תקדים בכל תחום ותחום. כך, אינספור נשים יכולות להעיד כי במקרה של מסע שופינג קליל ומהנה ניתן גם ליהנות מדוכני טיפוח "מהירים" דוגמת מניקור אקספרס מבית LAKA וכד'. כך, אתן יכולות לקבל טיפולי קוסמטיקה וטיפוח "על הדרך" בין בית הקפה לסיבוב השופינג בחנויות האופנה השונות. אך הסנטר מציע הרבה יותר מזה בתחום הקוסמטיקה, איפור וטיפוח. ניתן למצוא בסנטר גם סניפים גדולים של רשתות קוסמטיקה ופארם כלל ארציות, דוגמת סופר פארם או ללין תל אביב. ברשתות אלו ניתן למצוא כמובן את כל מוצרי הקוסמטיקה, איפור וטיפוח שרק תוכלו לחשוב עליהם, ולהצטייד מכל בחינה. הסנטר מציע כמובן גם בתי עסק גדולים נוספים מהתחום דוגמת מעצבי שיער בעלי שם, מכוני שיזוף, מכוני הסרת שיער ועוד. השילוב הזה שבין דוכנים לסניפי ענק של רשתות גדולות, שבין מכונים אקסקלוסיביים ומותגים יוקרתיים בעלי שם לבין רשתות קוסמטיקה גדולות בעלות מבחר עצום, מבטיח כי בביקור בסנטר אתן יכולות "לסגור את כל הפינות" ולהשיג את כל מה שאתן רוצות וצריכות מבחינת קוסמטיקה, איפור וטיפוח.

משתלם גם מבחינה כלכלית – קוסמטיקה ומוצרי איפור

המבחר העצום שמציע המרכז בתחומים שונים, וביניהם תחום הקוסמטיקה , מוצרי איפור ומוצרי טיפוח איכותיים, גם מבטיח יתרון כלכלי לא קטן לאלו שבוחרים לערוך את הקניות שלהם שם. לדוגמה, מוצרי איפור יכולים להיות דבר לא זול כלל, גם ובעיקר במקרה של נשים המתאפרות על בסיס קבוע או כאשר מדובר בקניות קוסמטיקה וטיפוח לבית המכיל כמה נפשות. שופינג של מוצרי איפור מציע מבחר עצום של מוצרים, חנויות ומותגים שונים, מה שמאפשר ללקוחות גישה נוחה לתחרות בתחום, ולכן למבצעים ומחירים אטרקטיביים במיוחד. כאשר את יכולה לעבור במרחק של כמה צעדים ספורים בין סניף ענק של סופר פארם תל אביב לסניף רחב ידיים של סוטיס-יפה בירנפלד, ללין, אפריל או המשביר לצרכן, בוודאי תוכלי למצוא כמה מבצעים אטרקטיביים, המתרגמים ישירות לחיסכון של מאות שקלים בחודש במוצרי טיפוח וקוסמטיקה. כך, הסנטר הוא לא רק מרכז בילוי וקניות הכולל בתוכו הכל, אלא גם הזדמנות ממשית לחיסכון כספי משמעותי.

קטגוריות: כללי, כתבות