לא עוזבים את תל אביב לפני שעושים קעקועים

תל אביב היא העיר הכי מתאימה בישראל לעשיית קעקועים. האווירה המיוחדת של העיר, הליברליזם והעובדה שכל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה מבלי לספוג מבטי ביקורת מהסביבה מעמידה אותה בראש סדר העדיפויות של בני נוער וצעירים. אך יחד עם זאת, כדאי לזכור כי התופעה של שרטוט על הגוף בעזרת דיו או בחומרי צבע אחרים המוכנסים באופן קבוע מתחת לעור אינה ייחודית לצעירים.

גם מבוגרים, הורים לילדים ואפילו בני גיל הזהב מנצלים את האפקט התרבותי שלה. כל מי שרוצה להעביר מסר מסוים משתמש בתופעה הזו ויודע שעליו להגיע למתחם דיזינגוף סנטר בתל אביב. בניגוד למקומות אחרים, רמת ההיגיינה של מכונים בתל אביב נמצאת תחת פיקוח. המכונים במרכזי הבילוי והקניות עוברים ביקורת, הם מחזיקים ברישיון והם מעסיקים אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר בארץ.

איך בוחרים מה לצייר או לכתוב?

הדילמה העיקרית של צעירים או מבוגרים המעוניינים לצייר ולכתוב על הגוף היא מה לבחור. גם מהבחינה הזו יש למכונים בתל אביב יתרון. בתחום של קעקועים תל אביב היא מובילת דעת קהל ומה שמתחיל אצלה נגמר בערים בכל רחבי הארץ. כתוצאה מכך, מיטב אנשי המקצוע מתרכזים בתל אביב ומנחים את מי שעושה קעקוע ראשון או אחרון. אפשר להתייעץ עם אנשי המקצוע הללו, לשמוע חוות דעת, להתרשם מתמונות ולקבל החלטה מושכלת.

קעקוע צפוי להישאר על הגוף לכל אורך החיים. אין סיבה לקבל החלטה פזיזה ותמיד עדיף לחשוב על כל ההשלכות. היתרון של פנייה למכון מורשה הוא שניתן לשמוע את המידע הזה באופן מקצועי. אפשר כמובן להגיע עם רקע מוקדם ולקרוא על התהליך באתרי אינטרנט, אך אין תחליף לאדם המכיר את התחום ממקור ראשון.

דגשים לשמירה על הבריאות

רגע לפני שאתם בוחרים מכון קעקועים בתל אביב, כדאי שתכירו את הדגשים לשמירה על הבריאות. מומלץ לוודא שהמכון נוקט באמצעים כגון שימוש בכפפות גומי, השלכת חפצים שהוכתמו בדם אל פחי אשפה מסומנים וגם שיש בו מכשירים לביצוע עיקור. המלצה נוספת היא לבדוק האם המכון מחזיק בתעודה המעידה על חברות בארגון מקצועי והאם האמן המבצע את הציור מקפיד לפתוח חבילה חדשה של מחטים חד פעמיות עבור כל מטופל.

גם אחרי שעושים קעקועים יש כללי בטיחות עליהם חשוב להקפיד. תגובות אלרגיות הן אמנם נדירות אך עדיין קיימות, בעיקר בקרב אנשים שרגישים למתכות מסוימות. הטיפול עצמו מתרכז בשמירה על העור עד החלמה מקומית. ניתן להוריד את החבישה לאחר מספר שעות, לשטוף את האיזור במים פושרים ולהשתמש במשחה ייעודית כשלוש פעמים ביום במשך שבועיים למניעת זיהומים. הקפדה על התהליך הזה תבטיח עבורכם ניצול מלא של תל אביב בתור עיר האפשרויות הבלתי מוגבלות של ישראל.

קטגוריות: כללי