כל הסיבות לרכוש גיפט קארד של זארה

זארה היא רשת חנויות אופנה ספרדית שהצליחה להשתלט גם על פלח השוק בישראל. בזכות קולקציה מגוונת ומחירים נוחים מציעה רשת האופנה משוואה ייחודית של עלות מול תועלת. פריטי האופנה של הרשת מתאימים לגברים ונשים בכל הגילאים, הם מושפעים ומשפיעים בחזרה על טרנדים אופנתיים בינלאומיים ויש להם ייצוג נרחב בסרטים, סדרות, עיתוני בידור ועוד. כל אלו הופכים את הגיפט קארד (כרטיס מתנה) של זארה לפתרון אידיאלי עבור מי שמחפש אחר מתנה מיוחדת ושווה.

בכל הנוגע לסניפי רשת זארה תל אביב ובעיקר דיזינגוף סנטר מייצגים את המקום הנכון לרכישת גיפט קארד. קודם כל, מי שרוכש גיפט קארד בסניפי זארה תל אביב חושף את מקבל המתנה לשורה ארוכה של חנויות אופנה נוספות. אפשר להעניק את המתנה לחבר קרוב, לבן משפחה או לבת זוג, להזמין אותם לבילוי בלתי נשכח במתחם דיזינגוף סנטר ולהמשיך לרשתות אמריקן אפרל או אדידס. אפשרות שנייה היא לתת את המתנה תוך צירוף שובר לסרט, ארוחה או ביקור במכון כושר. מתחם הבילויים במרכז תל אביב מיועד למבקרים מכל רחבי הארץ ולא רק תושבי המרכז מנצלים את הפוטנציאל שלו.

כמה עולה גיפט קארד?

מי שעדיין מתלבט לגבי רכישת מתנה מוזמן להגיע אל מתחם הקניות ולראות מה יש לו להציע. רבים מעדיפים לא להתחייב למתנה מסוימת, אלא להשאיר את הבחירה בידי מקבל המתנה. אחרים דווקא ינצלו את ההזדמנות ויעניקו מתנה ספציפית בתוספת ברכה אישית. אין דרך חד משמעית לקבוע מהי המתנה המושלמת, אולם בכל הנוגע למחיר יש לגיפט קארד יתרון נוסף: מינימום הוצאה ומקסימום תועלת.

המחיר של גיפט קארד אינו גבוה, בעיקר בהשוואה לאלטרנטיבות. אפשר לנצל אותו לאורך זמן, הוא ניתן בצורה מכובדת ואלגנטית וניתן להעניק אותו באופן אישי או באמצעות שליח עד הבית.

חווית קנייה משודרגת

גיפט קארד מבטיח עבור מקבל המתנה חווית קנייה משודרגת בסניפי ZARA. מצד אחד, הקולקציה בסניף מסודרת כך שניתן להיחשף בעת ובעונה אחת לשורה ארוכה של סגנונות עיצוב. הקולקציה כוללת חולצות, מעילים, פריטי הלבשה תחתונה, נעליים, אביזרים משלימים, תכשיטים, תיקים ועוד. אפשר לבלות בתוך סניפי הרשת שעות ארוכות וליהנות מיחס אישי ואדיב של צוות המוכרים.

מצד שני, הקולקציה אף פעם אינה קופאת על השמרים. מי שיגיע אל מרכז הקניות בקיץ יופתע לגלות פריטים חדשים לחלוטין בהשוואה לחורף. אפילו בהפרשים של שבועות בודדים ניתן לראות את הורסטיליות והגמישות של רשת האופנה הספרדית. זהו יתרון יוצא דופן עבור חובבי אופנה וגם עבור מי שרוצה ליהנות מהמתנה ללא הגבלה. הרשת שומרת על הייחודיות שלה בכך שהיא אינה מקדמת את המכירות. במקום זה, הרשת משקיעה בלקוחות ובהיצע רחב של מתנות לכל גיל.

קטגוריות: כללי