כולם נפגשים בחנויות קסטרו

סניפי קסטרו תל אביב מציעים נקודת מפגש מעניינת בין נשים, גברים, ילדים ותינוקות. הסגנון של מעצבי רשת האופנה הישראלית המצליחה נשמר גם בקולקציות המגוונות. אפשר לזהות את טביעת האצבע של המעצבים בבגדי הגברים והנשים, אך לראות סימנים גם בפריטי הילדים והתינוקות. מאפיינים מן הסוג הזה הופכים את רשת קסטרו למותג ייחודי ויוצא דופן בנוף האופנה הישראלי.

אפילו תושבי תל אביב שנהנים מהיצע רחב של רשתות אופנה לא מוותרים על ביקור בחנות הדגל של CASTRO  במתחם דיזינגוף סנטר. כנסו לכאן וצפו בפרטים נוספים על המותג קסטרו.

כל אחד מתושבי תל אביב והמרכז מבין כי הסגנון האופנתי של מחר נמצא כבר היום במרכז הקניות, לכן אין סיבה לוותר על ההזדמנות. מעבר לכך, ראוי לציין את המבצעים של החברה ואת המחירים האטרקטיביים לכל אורך השנה. אפשר להגיע אל הסניפים כדי לראות פריטים חדשים, להתרשם ממכירות סוף עונה וגם להתייעץ עם אחד מנותני השירות.

מעלים את הרף

בחברת קסטרו מודעים לתחרות עם רשתות אופנה מקומיות ובינלאומיות ולכן מעלים את הרף. את הדוגמא האחרונה לכך ניתן לראות בקולקציה של החברה הכוללת גם בגדי מעצבים. אם עד היום הסתפקו מעצבי החברה בפנייה לקהלי יעד בטוחים של גברים, נשים, ילדים ותינוקות, הרי שכעת אפילו שוחרי האופנה המשופשפים לא יכולים להישאר אדישים. התוצאה היא קולקציה הרבה יותר מגוונת ורעננה מאשר בעבר.

בזכות המהלך הזה של רשת קסטרו לא צריכים ישראלים להרחיק עד ניו יורק או ברלין. הם יכולים ליהנות מהסגנון של המעצבים המקומיים בהישג ידע. מעצבים אלו יודעים לשים את האצבע על הטעם הישראלי, לבחור את סוג הבד המתאים למזג האוויר הים תיכוני בארץ הקודש ואפילו להעניק טאצ' ייחודי בלי להעלות מחירים.

מה צופן העתיד?

סביר להניח כי גם בעתיד תמשיך רשת האופנה להוביל את התחום עבור ישראלים. יחד עם זאת, ניתן לזהות כבר עכשיו התרחבות לשווקים בינלאומיים. ראשית, סניף הדגל במתחם דיזינגוף סנטר מעוצב ברמה גבוהה ולכן עומד בשורה אחת עם הסניפים המובילים בעולם. שנית, מאות אלפי תיירים המגיעים לתל אביב מדי שנה בוחרים לבקר בסניפי הרשת וכך חוזרים לארצם עם השפעות מקומיות. ההתרחבות של רשת האופנה הישראלית היא כנראה רק עניין של זמן.

לסיכום, נקודת המפגש הישראלית האולטימטיבית מתקיימת ברשת אופנה מצליחה ומפתיעה. הרשת שהתחילה בצעדים קטנים התפשטה במהירות וכיום היא מפעילה סניפים בכל רחבי הארץ. הסיבה להצלחה שלה היא זיהוי הטעם הישראלי, אך מבלי להתפשר על איכות חומרי הגלם, רמת גימור וכמובן עיצוב. הרשת צפויה להמשיך ולגדול ועם הזמן היא גם תצבור לעצמה מעריצים במדינות נוספות. כל שנותר לעשות הוא לעקוב אחר רשת האופנה ולהגיע אל מתחמי הקניות המובילים על מנת לראות מקרוב את אחת הקולקציות לנשים או גברים.

קטגוריות: כללי