יער הפיות, הממוקם בבניין B בדיזנגוף סנטר (ליד מפלס שער 6), היא לא עוד סתם חנות, היא פנטזיה. החנות הוקמה בשנת 2002 מתוך רצון להקים יער בלב ליבו של המקום האורבני ביותר, וע"י כך להכניס את מבקריה לעולם אחר, בממד אחר, מעבר לכל דמיון.

לפני הכל, מדובר בחוויה שהיא רגשית, המחברת את כל באי החנות לטבע ולקסם. לא בכדי הסלוגן של החנות הוא "כל יום הוא יום לחלום", המזכיר לנו להניח את השגרה העמוסה בצד, לקחת רגע של נשימה ולהזכיר לעצמנו מה חשוב, מה המהות.

בחנות תוכלו למצוא דמויות רבות מעולם הפנטזיה ומגוון גיבורי ילדות, שמטרתם לחבר אותנו לילד הפנימי שבנו ולדברים אליהם היינו מחוברים בילדותנו – סרטים, דמויות, צורות חשיבה ותחושת ההגנה שליוותה אותנו בילדות. כאשר מצליחים להתחבר לחוויה הזו, לנוח ולשים את כל מחשבות היום יום בצד, לצד החושך והמוזיקה המרגיעה, מקבלים חוויה שהיא כמעט מדיטטיבית.

מרבית מהאנשים הפוקדים את החנות הם אנשי רוח, אמנים ואנשים שמתעסקים בקולנוע, המגיעים לקבל השראה וכן ייעוץ נומרולוגי, ייעוץ בקלפי מודעות, ייעוץ בקלפי טארוט ועוד. בין היתר מגיעים גם אנשים הנמצאים בצומת כלשהי בחיים ומעוניינים להתייעץ ולהיעזר בצוות המקצועי.

החיבור העמוק של החנות לטבע בא לידי ביטוי בכל פרט ופרט, מעצם היותה בנויה מגזם טבעי שנאסף ביער טבעון, לצד חומרים רבים שהגיעו מהמחזור ומשרים על החנות אווירה טבעית ואותנטית. הרעיון היה להראות לאנשים שאין גבול למה שניתן לעשות מהדברים שהם זורקים.

אקולוגיה וחשיבה ירוקה הן חלק בלתי נפרד מההוויה של החנות, בין אם בשיטת ניהול העובדים המיוחדת, שיתופי פעולה שמטרתם לתרום ולייצר ערך לסביבה ואפילו השקיות שעוצבו בהשקעה רבה כדי לאפשר לכם להשתמש בהן שוב ושוב.

אם חפצה נפשכם במנה גדושה של שקט, בחוויה שהיא על התפר הדק שבין דמיון ומציאות, באוזן קשבת, אל תהססו לקפץ ליער הפיות בדיזנגוף סנטר. יש שם מי שמחכה לכם.

קטגוריות: כתבות