בואו ליהנות מסדרת הרצאות ומעגלי שיח של מיטב המרצים בארץ!
*ההרצאות בשיתוף הטובים מבית קבלה לעם ותנועת הערבות.

שם ההרצאה: מהו המרכיב הסודי לזוגיות מוצלחת?

תקציר ההרצאה: בימים שבהם זוגות רבים מתקשים להחזיק יחד לאורך זמן, כשהפיתויים מסביב רבים, ולא ברור מהו הדבר שמסוגל לחבר בין בני זוג למרות הקשיים הטבעיים שמתגלים במערכת יחסים, חשוב שנכיר היטב את טבע הגבר וטבע האישה, ההבדלים בינינו, והמרכיב הסודי להצליח לטפס אל נקודת החיבור בינינו, מתוך כבוד הדדי ופרגון למין השני. כאשר לומדים כיצד לעשות זאת, האהבה רק הולכת ומתעצמת עם הזמן.

על המרצים: שלי פרץ, BA במנהיגות חברתית. תסריטאית, שחקנית ומנהלת קראייטיב. מנחת תוכניות טלויזיה, מנחת סדנאות בתחום הזוגיות והמשפחה, בעלת טור אישי בynet יחסים, אם לשלושה. גרשון פרץ, MA בחינוך, מנחה סדנאות בתחום המשפחה, מנהל תוכן ומנחה השתלמויות בתחום החינוך במסגרת פיתוח סגלי הוראה מטעם משרד החינוך, מנחה סדנאות בתחום ההורות והזוגיות. שלי וגרשון הינם מומחים לתחומיות המשפחה והזוגיות – מעבירים יחד הכשרות וסדנאות בתחום מזה שבע שנים, שזוכות להצלחה ופופולאריות רבה בקרב פו"פ ונשואים.

תאריך ושעה: 10/01/17, בשעה 20:00.

שם ההרצאה: איך שורדים ואפילו מרוויחים בג'ונגל הפיננסי?

תקציר ההרצאה: לאור הרפורמות והשינויים התכופים שמטרתם להגן על האינטרס הכלכלי-פיננסי של כל אחד מאיתנו, כולנו נדרשים לקבל החלטות הרות גורל, כאלו שיש ותהיה להן השפעה דרמטית על מצבנו ועתידנו הכלכלי-פנסיוני. בעזרת דוגמאות אותנטיות המטרה היא לפקוח לנו את העיניים על מנת להפוך כל אחד מהמשתתפים לצרכן אסרטיבי ומודע לזכויותיו בעניין שירותים ומוצרים פיננסיים. המשתתפים יקבלו כלים פרקטיים ופשוטים שיסעייו להם לרתום את המערכת הפיננסית לטובתם, כך שהיא תשרת אותם במקום שהם ישרתו אותה.

שם המרצה: רונן אביגדור (מנכ"ל מנורה מבטחים פיננסים לשעבר).

תאריך ושעה: 17/01/17, בשעה 20:00.

שם ההרצאה: משפחה בדרך – סיפור מסע ישראלי יוצא דופן

תקציר ההרצאה: מה קורה למשפחה שנדחסת לתוך קראוון קטן למשך חצי שנה, ויוצאת למסע משפחתי אינטנסיבי בין מקומות ואנשים זרים, ממש כאן מתחת לאף? מה הם למדו על עצמם ועל החברה הישראלית? מהן התובנות שקיבלו לחיים מאושרים ולעתיד טוב יותר? ומהו הסוד שמסתתר בקשר בינינו?

שם המרצים: יעל ועמית שלו.

תאריך ושעה: 24/01/17, בשעה 20:00.

שם ההרצאה: "שחק אותה"

תקציר ההרצאה: פגישה עם השחקן ישראל (סשה) דמידוב, אחד השחקנים המוערכים בתיאטרון בארץ אשר זכה בשלל פרסים על משחקו בתיאטרון (בין היתר בפרס "שחקן השנה"). דמידוב בערב בערב אינטימי ומרגש חולק רגעים מיוחדים בחייו מהבמה, מהמשחק ומהקבלה. בהרצאה נדבר על: משחק כמקצוע, משחק לחיים, משחק וקבלה.

שם המרצה: ישראל (סשה) דמידוב.

תאריך ושעה: 31/01/17, בשעה 20:00.

לינק להרשמה

כלל ההרצאות יתקיימו במתחם בוטיק המעצבים, קומה 1-.

קטגוריות: כללי, כתבות