טבע נאות הוא מותג הנעלה ותיק הנמצא בארץ כ-70 שנה ונוסד ע"י חלוצים שעלו מאירופה לישראל. תחילה הם הקימו את נאות מרדכי בגליל העליון ומשם התחילו לייצר נעליים. עם השנים המותג התחזק והיום הוא מותג ההנעלה מספר אחת בתחום הנוחות.

בסניף הממוקם בסנטר (בניין B, קומה ראשונה), תמצאו נעליים הפונות למגוון רב של אוכלוסיות בכל הגילאים. בין הדגמים הוותיקים והמוכרים דוגמת דגם "שחר" הקלאסי, תמצאו גם את סדרת הנעליים מסוג "נאות "ARP- נעליים בצביעה ידנית שהתפתחה ע"י מומחים מאיטליה. התוצר הסופי הוא נעל המשלבת שני גוונים המעניקים לנעל מראה ייחודי. מהדורה ייחודית לגברים נמצאת בסניף הסנטר בלבד, נעליים בשילוב של צבעי חום וורוד.

הנעליים של טבע נאות הן קודם כל נעלי נוחות. כל נעל פותחה על מנת להעניק לקהל נוחות מרבית לצד איכות המוצרים. מה שמייחד את הנעליים של טבע נאות זו הרפידה האנטומית שפותחה בשנות ה-80. הרפידה משלבת לטקס עם שעם היוצרים יחד גמישות של הרפידה המתאימה את עצמה לכף הרגל שלכם. לאחר מספר ימים מקבלת הרפידה את תביעת הרגל שלכם וכך היא שומרת טוב יותר על האצבעות ועל הקשת של הרגל ותומכת ביציבה נכונה של כל הגוף. העקב, שמקבל את כל כובד המשקל של הגוף, נתמך גם הוא ברפידה ובכך מונע את הזעזוע של הדריכה. פיתוח נוסף של טבע נאות הוא מגוון רחב של נעליים שבהן הרפידה נשלפת, כך שאחרי 10 חודשים עד שנה תוכלו להחליף רפידה וליהנות מהנעל האהובה במשך מספר שנים.

מעבר להיותה של החברה יצרנית נעלי הנוחות המובילה, מדובר ברשת ישראלית, אשר מנוהלת ומתופעלת ע"י עובדים ישראלים בכל הרמות. עובדי החברה משקפים את המרקם החברתי של ישראל כולה ומרכיבים יחד פסיפס ישראלי משובח.

הקיץ כבר ממש מעבר לפינה, סיבה מצוינת להגיע לסנטר ולהתחדש בנעלי נוחות קיציות שיתמכו בכל צעד שלכם. אתם הכי יפים כשנוח לכם.

קטגוריות: כתבות