חנויות לגברים בדיזנגוף סנטר תל אביב

חנויות אופנה לגברים בתל אביב

בדיזנגוף סנטר תמצאו חנויות אופנה רבות לגברים כדוגמת קסטרו, רנואר, זארה ואחרים, וכן שורה ארוכה של חנויות בוטיק לבגדי גברים, בגדים של מידות גדולות לגברים, אביזרי אופנה לגברים וכדומה. גם את חנות ערוץ הקניות תמצאו בקניון ולמרות שזו איננה ייחודית לגברים, רבים מהם מחפשים בה מציאות. יש בסנטר גם חנויות ייעודיות המתמחות במתנות לגבר ששם תוכלו למצוא אביזרים ומשחקים לגברים, לוחות שח ושש בש, חגורות עור, אבזמים מיוחדים, מקטרות וצרכי עישון, יומנים מהודרים, עטים, מציתים, שעונים, חפצי נוי למשרד וכיוצא באלה. גם חנויות קעקועים רבות נותנות שירותים מיוחדים לגברים המחפשים קעקועים "גבריים" בצורת חיות שונות, כוכבי ספורט ובידור שונים וכדומה. תוכלו למצוא בקניון גם בגדי מעצבים לגברים, חנויות קוסמטיקה המתמחות גם בצרכים הייחודיים של גברים (ולא רק LAKA המיועדת לנשים) וכיוצא באלה.

ספורט ותרבות לגברים

הסנטר נחשב גם למרכז בכל הקשור לספורט ותרבות. גברים יוכלו למצוא חנויות ספורט רבות ובראשם מגה ספורט על שפע מוצרי הספורט שבה, חנות אדידס ונייקי המובילות כיום את מותגי הספורט בעולם, ושפע של חנויות בוטיק של הלבשה והנעלת ספורט. במקום נמצאים כמה מכוני כושר ובריכת שחייה לכל מי שמחפש פעילות ספורטיבית לשמירה על הכושר והבריאות, ובנוסף ניתן למצוא מסעדות וחנויות המתמחות באוכל אורגני, צמחוני וכדומה. ואם אתם מתכננים בילוי בסנטר תמיד ניתן לנצל את אולמות הקולנוע הרבים שבקניון לצפייה בכל סרטי האקשן החדשים שיצאו לאקרנים.

תחביבים ועבודת יד

הסנטר מציע לגברים גם חנויות תחביבים כגון חנויות של פאזלים, מודלים להרכבה של אוניות, מטוסים, מכוניות וכדומה, וכן שורה של חנויות בתחום המחשבים, משחקי מחשב, קונסולות משחקים וכיוצא באלה. גם חנות של עשה זאת בעצמך תוכלו למצוא בסנטר ובה כל כלי העבודה, החומרים והאביזרים הנחוצים על מנת לעשות הכל בעצמך. בנוסף תוכלו למצוא חנויות רבות של מתנות כלליות, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מוצרי סקס שונים ועוד ועוד.

דיזינגוף סנטר הוא מרכז לקניות ובילוי ייחודי ובו תמצאו את כל שתחפשו לגבר בכל התחומים והשירותים השונים. כדי להתעדכן אודות חנויות חדשות ואירועים מיוחדים כנסו לאתר הבית של הסנטר ותוכלו למצוא את כל הנחוץ לכם בקניון מרתק ותוסס זה הממוקם בלב העיר תל אביב.

קטגוריות: כללי, כתבות