חנויות אופנה CASTRO תל אביב

אין אזרח שלא מכיר את רשת חנויות האופנה הזו והכול כך מצליחה שאת סניפיה אפשר למצוא כמעט בכל מקום בארץ לאורך ולרוחב, רשת הלבשה מוצלחת שאפילו בטלוויזיה לא מפסיקים לשדר בפריים טיים את הפרסומות המושקעות שלה עם הילדים החמודים שרוקדים ושרים בצורה כל כך מתוקה. ההצלחה המסחררת הזו מתחילה לפני שנים רבות ואם היה צריך לעשות ציר זמן איך התפתחה אופנת קסטרו לאורך השנים אזי היה צריך לסע בזמן לישראל של שנת 1933 כי שם התחיל כל הקסם כשבחור אחד צעיר הגיע עם חלום קטן והפך להיות אימפריה בתחום האופנה חרף העובדה שדווקא בשנים הללו עולם האופנה היה אפור ומתון לאור התמוטטות הבורסות בעולם, חנויות נסגרו ומפעלים התמוטטו. מי ששרדו את השינויים הדרמטיים שהתחוללו באותה תקופה היו אלו החכמים מספיק שראו את הנולד וידעו שצריך לעשות שינוי משמעותי בשביל למשוך ולהחזיר אל החנויות את הלקוחות.

חידושים והמצאות באופנה

אדם במהותו צמא כל הזמן לעוד ועוד חידושים והמצאות . חלפו הזמנים ותמה התקופה שהעבירו בגדים מהסבתא לדודה ולילדה הקטנה, תחום ההלבשה כיום יש לו כח עצום, כח שמשפיע על כלל האוכלוסייה מגדול ועד קטן מבחינה חברתית, מבחינה כלכלית, כח שמשפיע מאד מבחינה נפשית. מאז ועד היום התחוללו שינויים גדולים ומשמעותיים בתחום ההלבשה לנשים, גברים וילדים. אין רגע דל בתחום האופנה, אין יום שאין פרסומים כאלו ואחרים נועזים יותר ונועזים פחות על עוד חולצה ועל עוד מכנס או נעל חדשה שכדאי ורצוי ללכת ולרכוש.

ללבוש אופנה ליהנות מהאמרה

מאז ומעולם בגדים היוו סוג של מדד חברתי-כלכלי שעל פיו ייפול דבר האם אדם זה או אחר מתאים לנישה החברתית שלנו. רבים הם הסיפורים שנולדו עם מוסר השכל בצידם שבאים ללמד אותנו כי אל לנו לבחור את החברים שלנו על פי לבושם ועצם כך שהשאלה האם הבגד עושה את האדם עדיין נשאלת מצביעה עד כמה נושא הלבוש תמיד יהיה עם משקל וכוח משמעותיים. אין ספק ששינויים בתחום האופנה נותנים את הטון וצריך לעמוד בציפיות של החברה.

רוח חדשה בעיצוב

ככל שנעמיק, נתבונן ונבחן את תחום ההלבשה על כל חסרונותיו אל לנו לשכוח גם את יתרונותיו הרבים: את המוחות שמאחורי הדגמים המביאים לנו רוח חדשה, את המעצבים המבריקים שעובדים ימים כלילות להשביע את הרעב לעוד בגד מעוצב, השואו הגדול בתצוגות אופנה וערוצי האופנה. אין ספק שהעשייה בתחום הזה היא מרתקת ונפלאה ואין אחד שלא מחכה לדגם הבא שייצא לשוק.

סניפים בכל הארץ

לרשת קסטרו סניפים בכל חלקי הארץ, הלקוח דרש הלקוח מקבל. כיום כבר יש סניפים רבים שהם גם אופנה לגברים ולילדים וזאת לאור הצורך המתבקש שרואים לאורך השנים. הרשת הזו התחילה כאמור את דרכה רק עם ייצור ביגוד לנשים ומתרחבת עם השנים.

קטגוריות: כללי, כתבות