השראה באופנה העכשווית

כיום ישנן חברות אופנה רבות המצליחות ומשגשגות בישראל ובחו"ל הודות למודעות ההולכת וגדלה בתחום האופנה. כל חברה מזוהה עם המאפיינים הייחודים שלה והפריטים אותם היא מעצבת ומשווקת. לכל החברות והמעצבים ישנם קולוקציות שהם מוציאים מידי עונה (או שנה) שבהן הן מחדשות את עצמן ומרעננות את המלתחה שהן משווקות לצרכנייה. ההשראה לעיצובים שלהם נובעת מכמה גורמים עליהם נדבר היום.   מידי שנה בשנה נכנסים טרנדים חדשים בהשראתם של מעצבים בעלי שם עולמי וחברות אופנה ענקיות שסוחפים את בירות האופנה של העולם ולאט לאט מתפשטים ונחשפים לשאר העולם- וגם כמובן לישראל. כל העולם רוצה להיות מעודכן בטרנדים החדשים ביותר בין אם מדובר בחולצות בטן, נעלי פלטפורמה או אפילו חיקוי הסלבריטאיות וצביעת השיער. למעשה, רוב הטרנדים הקיימים היום אינן חידוש בכלל- באיזושהי תקופה בעבר אנשים התלבשו בצורה הזאת, ההבדל הוא שלא הייתה מודעות גורפת לכך שזה באופנה להתלבש בצורה כזו.

מקור ההשראה של רשתות האופנה הגדולות

מפני שיש כל הרבה חברות המתחרות אחת עם השנייה על "ליבם של הלקוחות" כמו קסטרו, זארה ורנואר- כולן מחדשות את הקולקציות שלהן כל הזמן בכדי לעניין את הלקוח. זאת ניתן להשיג באמצעות שמירת האצבע על הדופק של כל החידושים בעולם האופנה ולהחליט אילו בגדים ופריטים כדאי לייצר ולשווק בכדי למשוך את הצרכנים. פקטור חזק בעולם האופנה קשור בצורה הדוקה לכל הכוכבים- הזמרים, השחקים, הדוגמנים ועוד רבים ואחרים שמתלבשים בטרנדים העדכניים ביותר. את הכוכבים האלה הילדים ובני הנוער מעריצים עד כדי שיגעון ולכן מנסים לחקות אותם בכל דרך שהיא. כמובן שהדרך הקלה ביותר היא לחקות את סגנון הלבוש שלהם. רשתות ההלבשה מזהות את הרצון הזה ומייצרות קולקציות המרכיבות בגדי הלבשה ופרטים פופולאריים מאוד בקרב הכוכבים ומאפשרים לכל המעריצים של הכוכבים לרכוש את הפריטים במחירים מוזלים ולהרגיש שהם נשארים באופנה ודומים יותר לכוכבים שהם מעריצים.

המחירים הגבוהים בכדי "להישאר באופנה"

רוב האנשים אינם יכולים לרכוש את הפריטים של המעצבים. לעומת זאת, רשתות האופנה מאפשרות לכם לרכוש עיצובים אופנתיים במחירים נוחים יותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם. פריטי המעצבים יקרים פי כמה וכמה מהפריטים שתמצאו ברשתות ההלבשה- אתם משלמים על יצירתיות המעצב ושמו כמותג אופנה עולמי. יתרה מכך, בארץ לא תוכלו למצוא את כל הבוטיקים של המעצבים הטובים בעולם גם אם תרצו, רק חלק קטן מהם נמצא בארץ ומרוכז לרוב בתל אביב. רשתות הלבשה כמו אמריקן אפרל, Castr ו- Zara מאפשרות לאנשים לרכוש בגדים מעוצבים באופנה ובו בזמן לשמור על כספם.   רשתות האופנה נותנות לאדם הממוצע את האפשרות להיות מעודכן בכל הטרנדים החדשים, להתלבש בצורה האופנתית שהוא רוצה ולהביא את הטעם האישי שלו לידי ביטוי. כיום יכולים למצוא כמעט בכל חנות הקרובה אליכם ביגוד ופרטי לבוש שיאפשרו לכם להישאר באופנה במחירים נוחים ואטרקטיביים.

קטגוריות: כללי