המרכז הארצי למטיילים מכל הסוגים – דיזנגוף סנטר

ניתן למצוא בדיזנגוף סנטר הרבה מאוד חנויות, מסעדות, נותני שירותים ואטרקציות מעניינות מכל הסוגים. ישנם גם תחומים שונים בהם "מתמחה" הסנטר, מבחינת מגוון השירותים, המוצרים והמקומות הייעודיים השונים שהוא מכיל הקשורים לתחום זה. דוגמה מצוינת לתחום שכזה הוא עולם הטיולים והתרמילאות. בתחום הטיולים, ניתן למצוא בדיזנגוף סנטר הכל מהכל, החל מחנויות ייעודיות לטיולים מסוגים שונים ועד למרכז "למטייל" המהווה מקור עניין ומידע עשיר ביותר עבור טיילים מכל הסוגים והגילאים.

מקור עניין עבור תרמילאים צעירים, טיילי ספורט אתגרי וגם טיילים "סטנדרטיים"

אחד המקומות המעניינים ביותר עבור כל מי שעתיד לטוס לטיול תרמילאות ארוך בחו"ל, הוא מרכז "למטייל" הממוקם בדיזנגוף סנטר. ניתן למצוא במרכז זה הכל מהכל – חנות מגוונת ועשירה במוצרי טיולים ותרמילאות מכל הסוגים, מגוון עצום של ספרי טיולים עבור כל יעד בעולם אותו רק ניתן להעלות על הדעת וכן מרכז למידע ומפגשים בו מועברות הרצאות מפי מדריכי טיולים אודות יעדי טיול פופולאריים ספציפיים. במרכז המידע ניתן למצוא גם לוחות מודעות באמצעותם מתקשרים מטיילים שונים המחפשים שותפים לטיול, כמו גם תרמילאים המחפשים אחר טיפים ומידע כללי וספציפי אודות יעדי הטיול בהם הם עתידים לטייל. בנוסף, ניתן למצוא במתחם גם ציוד מגוון ואיכותי עבור טיולי ספורט אתגרי (ציוד לסקי וסנובורד, ציוד לטיפוס וכד'), כמו גם עבור טיולים "סטנדרטיים" יותר – גם אם אתם טסים לטיול של שבוע בפריס, חופשה בתאילנד או סוף שבוע באמסטרדם, תוכלו למצוא במתחם זה את כל הציוד והמידע לו תזדקקו בטיולכם.

מרכז המידע לתרמילאים מכל הגילאים של "למטייל" וחנויות נוספות

מרכז "למטייל" בסנטר מהווה מקור עניין ומשיכה למטיילים מסוגים וגילאים שונים. כפי שציינו, בכל הנוגע לתרמילאים צעירים הטסים למזרח הרחוק, דרום ומרכז אמריקה, אוסטרליה וכד' לטיולים ארוכים בני כמה חודשים טובים, מהווה מרכז זה מקור חסר תקדים למידע ומוצרים ייעודיים לטיולים מסוגים אלו, כמו גם לטיילים המכוונים ליעדים וסוגי טיולים אחרים.אחר "למטייל" אינו המקום היחידי בסנטר אשר הינו בעל ערך רב עבור טיילים שונים. ניתן למצוא בסנטר חנויות נוספות המכילות מוצרי טיולים מקצועיים רבים, כמו גם חנויות מתחומים אחרים אשר הינן רלבנטיות עבור מי שעתיד לטוס לטיול בחו"ל. כך, ניתן למצוא בסנטר מספר סוכנויות נסיעות בהן תוכלו לעשות את כל הסידורים הנדרשים לקראת טיול בחו"ל, דוגמת רכישת כרטיסי טיסה או ביטוח טיולים לחו"ל. בחנויות הצילום שבסנטר תוכלו למצוא את כל מוצרי הצילום והאביזרים הנלווים שצריך כאשר טסים לטיול מרגש בחו"ל ורוצים לתעד אותו כמו שצריך. במגוון חנויות הביגוד שבסנטר ניתן למצוא כל אביזר אפשרי מעולם הביגוד וההנעלה, גם בתחום הביגוד וההנעלה לטיולים מסוגים שונים וכד'.   לסיכום – הסנטר מהווה מקור מקור משיכה מרכזי עבור טיילים ותרמילאים מפני שניתן למצוא בו את כל המידע, המוצרים והשירותים הנדרשים עבור טיול מוצלח בחו"ל.

קטגוריות: כללי