דיזנגוף סנטר – מרכז תרבות ובילוי

תרבות ובילוי בתל אביב

לפני הכל נחשב הסנטר למרכז קניות ענק הכולל אין ספור חנויות ועסקים שונים, נותני שירותים לגדולים ולקטנים. בקניון תמצאו את כל רשתות האופנה המובילות ובינהן את החנויות של קסטרו, זארה, רנואר וכדומה, כמו כן תמצאו בסנטר עשרות בוטיקים וחנויות אופנה קטנות וייחודיות, חנויות הנעלה למבוגרים ולילדים, חנויות להלבשה וציוד ספורט כמו אדידס, נייקי, מגה ספורט ואחרים. גם חנויות למתנות ולמוסיקה כדוגמת דיסק סנטר או כלי זמר ניתן למצוא בקניון, וכן חנויות מחשבים וציוד היקפי, חנויות לצעצועים ומשחקים לילדים אופנת תינוקות, חנויות למטייל, דוכני עיתונים ומגזינים מכל העולם, חנויות ספרים, קוסמטיקה וטיפולי יופי כדוגמת LAKAהמתמחה בטיפוח הציפורניים בו במקום וללא תור, את חנות ערוץ הקניות וכיוצא באלה.

 

מרכז תרבות ובילוי

אבל חווית הקניות איננה הדבר היחיד שניתן לקבל בסנטר. דיזינגוף סנטר נחשב גם למרכז תרבות ובילוי עם אין ספור אפשרויות למבוגרים, בני נוער וילדים. במסגרת זו תמצאו בקניון  מופעי מוסיקה ובידור שונים לאורך השנה כולה ובמיוחד במועדי החגים והחופשות, שוק בגדי מעצבים הפתוח בכל יום חמישי וישישי בשבוע המציע מגוון רחב של מוצרים פרי עיצובם של מעצבים צעירים בתחומי האופנה השונים, וכן שפע  מסעדות בתל אביב וגם שוק אוכל מגוון וגדול הפתוח בכל יום חמישי ושישי בקומת המרתף של הקניון בצידו המזרחי.

בנוסף לכל אלה תמצאו בסנטר שישה אולמות המקרינים סרטי קולנוע למבוגרים ולילדים בכל שעות היום, פעילויות מיוחדות לילדים בתקופות החגים ובחופשות מבית הספר, מתחמי משחקים לילדים בגילאים שונים, מתקני משחק המפוזרים לאורכו ולרוחבו של הקניון ואין ספור מקומות אוכל מסוגים שונים. אחד המאפיינים המיוחדים של הסנטר הוא שאין במקום מתחמי אוכל מיוחדים, אלא שמקומות אלה מפוזרים בכל רחבי הקניון ומהווים חלק אינטגרלי ממנו. ניתן למצוא בקניון דוכני אוכל מהיר כדוגמת המבורגרים, פיצות וגלידות, וכן מסעדות לארוחות מלאות, בתי קפה רבים וכיוצא באלה.

כדי להתעדכן בכל אירועי התרבות והפעילויות השונות מומלץ להיכנס לאתר הקניון שבו מתפרסמים בכל יום כל האירועים המיוחדים, המופעים וכדומה. הנהלת הקניון דואגת למגוון רחב של מופעים שרבים מהם מועלים בפני הקהל ללא תשלום.

דיזינגוף סנטר הוא לא רק קניון חי ותוסס, אלא מרכז בילוי ותרבות שניתן לבלות בו יום שלם של כיף עם כל המשפחה.

קטגוריות: כללי