אין כמו לשבת בנוחות ולקרוא ירחון אהוב ובכלל להתעדכן במידע המגיע אלינו מכל רחבי העולם. דוכן הירחונים של ג'ו מאפשר לכם ליהנות מעולם שלם של תוכן מכל רחבי העולם, פשוט להגיע ולבחור. הדוכן מציע כ – 1200 ירחונים שונים, חודשיים, שבועיים ושנתיים המיובאים מכל רחבי העולם, בדגש על מחירים אטרקטיביים.

קצת היסטוריה על הדוכן הפופולרי של ג'ו

את הרעיון הגאוני לייבא ירחונים לארץ המציא לפני כ-20 שנה בחור צעיר בשם ג׳ו, לאחר שהבין כי מדינתנו הקטנה צמאה למידע בנושאים שונים ועולים חדשים ואפילו סתם אנשים מעוניינים להמשיך ולקרוא את המגזינים האהובים עליהם. לכן, החל ג'ו לייבא מגזינים וירחונים מכל רחבי העולם ובין היתר מאירופה וארה"ב. עולם הירחונים החל את דרכו בבני ציון, ומאז עבר כמה גלגולים וכך הוא צבר תאוצה לאורך השנים והגיע לדיזינגוף סנטר.

עולם הירחונים מציע שלושה סניפים מרכזיים: סניף ראשי במושב בצרה, בשרונה מרקט והדוכן המיתולוגי בדיזינגוף סנטר.

מגוון סוגי ירחונים, פשוט להגיע ולבחור

בדוכן הירחונים הפופולרי של ג'ו ניתן למצוא מגוון רב של ירחונים, החל ממגזינים ישנים ואהובים, מגזינים נישתיים מהמובילים שיוצאים לאור בימינו, מגזינים פופולריים ועוד. הירחונים השונים בין היתר עוסקים בנושאים רבים כמו- בתחום תצוגות ועיצוב אופנה, עיצוב בגדי ילדים, עיצוב פנים, סטיילינג לבית, צילום, תפירה וסריגה, בישול ואפייה, גרפיקה, טכנולוגיה, אמנות, פנאי ובידור, מוזיקה, מדע וטבע, רכב ותעופה, ספורט ובריאות, לייף סטייל והרשימה עוד ארוכה. כמו כן, ניתן למצוא בדוכן ירחונים בשפות שונות למטרת שיפור השפה הרצויה.

לרשותכם מגוון מגזינים הקשורים לתחביבים שונים כולל מהדורות מיוחדות, כך שנותר לכם לבחור את המגזין האהוב עליכם ולשבת בכיף בסופי שבוע או בתום שעות העבודה ולהתענג על קריאה מהנה במיוחד.

על חווית הקנייה בדוכן

הדוכן מציע חווית קנייה מסוג אחר שאינה דומה לשום חוויה אחרת. בהגיעכם לדוכן תוכלו לדפדף בין הירחונים ולמצוא את שחשקה נפשכם. לרשותכם צוות העומד לרשותכם הקשוב לדרישותיכם ויוכל לייעץ לכם לבחור ירחון התואם לבקשתכם.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו  כאן

עברו לעמוד החנות

  ')}

קטגוריות: כללי, כתבות