חנות "דגש" לא בכדי נקראת כך, אלה בגלל הדגש על המבחר הרב, דגש על איכות המוצרים ודגש על חווית קניה בלתי מתפשרת. החנות ממוקמת בבניין A בקומה השנייה בין שדרות החנויות בדיזינגוף סנטר, כך שלא ניתן לפספס אותה כלל וכלל.

קצת על החנות…

חנות "דגש" הינה בבעלות פרטית ופועלת בסנטר מזה כ- 15 שנה. בחנות תוכלו למצוא צוות משפחתי חם ומקצועי שילווה אתכם לאורך כל הרכישה ויספק לכם מידע מקצועי לגבי מוצרי החנות. צוות החנות מתמחה בייעוץ ומכירה של מגוון רב של ציוד המיועד לנסיעות, למשרד, לבית הספר ויספק לכם מוצרים המתאימים עבורכם ממש כמו כפפה ליד.

לרשותכם, מגוון סוגי מוצרים המחולקים לקטגוריות שונות:

ציוד לנסיעות – קטגוריה זו מאפשרת לכם למצוא מגוון רב של מזוודות, תיקים וכל הציוד הנלווה לנסיעה נוחה ובטוחה. המזוודות והתיקים הינם באיכות בלתי מתפשרת של מותגים מובילים, מה שמאפשר לכם רכישה נבונה וליהנות מהמוצרים הנרכשים לאורך שנים רבות.

תיקים לתלמידי בית ספר וסטודנטים – בחירת תיק לתלמידים וסטודנטים היא לא עניין של מה בכך, לכן צוות החנות יקשיב לדרישותיכם ויספק עבורכם תיק מושלם שישרת אתכם בנאמנות שנים רבות. מתוך המגוון העצום של התיקים, בטוח תמצאו את התיק הפרקטי ביותר עבורכם.

ציוד חזרה לבית הספר –בחנות תוכלו למצוא מגוון מוצרים המיועדים לחזרה לבית הספר, החל ממחברות, עפרונות, קלמרים, קלסרים ועוד מיני רבים, פשוט לבחור את המוצרים הרצויים וליהנות מהם.

ציוד משרדי – לרשותכם מגוון ציוד משרדי כגון – דיו למדפסות, דפים, עטים, קלסרים ועוד מיני רבים. המגוון הרב של המוצרים יאפשרו לכם לרכוש את כל הציוד למשרד תחת קורת גג אחת.

אווירה נוחה ואדיבה, ממש שירות עם חיוך

הבידול של חנות "דגש" משאר הרשתות הגדולות בא לידי ביטוי בשירות האישי המקבל כל לקוח המגיע לחנות ואת זה לא ניתן לפספס כבר מהרגע הראשון. העיקרון המנחה של צוות החנות הוא לשווק פריטים איכותיים על פי צורכי הלקוחות ולהעניק אווירה נוחה עם חיוך ואדיבות לכל לקוח!

קטגוריות: כללי