ברוריה החלה את דרכה כחנות לקוסמטיקה יוקרתית בשלהי שנות ה-80. למה דווקא ברוריה? על שם המייסדת שהקימה את המותג לפני יותר משלושה עשורים. החנות ממוקמת בסנטר (בניין A קומה 2 ). בברוריה תחפושות חיים ונושמים תחפושות ומוצרי פנטזיה-  24/7.

 

לאורך השנים, ובמקביל לעלייתן של רשתות הפארם, החלו לייבא לחנות גם מוצרי פופ, כאשר התגלית הגדולה הייתה ייבוא של מותג בגדים צרפתי שחוסל במלואו בפורים. מאותה נקודה, הפכה ברוריה לממלכת תחפושות יוצאת דופן, אשר מדיי יום פוקדים אותה אנשים מכל קצוות הקשת. אם תגיעו לחנות לקראת פורים, כנראה שתצטרכו להמתין בתור לצד עשרות אנשים נוספים שחשקה נפשם בתחפושת שתגנוב את ההצגה.

 

בחנות תוכלו למצוא תחפושות, אביזרי אופנה אלטרנטיביים- גותיים וכן מוצרי אופנה בסגנון אנימציה יפנית. להשלמת המראה, ישנן בחנות למעלה מ- 400 סוגים של פאות, לכל אירוע ובכל צבע שרק תוכלו לדמיין. הצוות המקצועי בחנות ידע לסייע לכם כדי שלא תאבדו בתוך המגוון העצום, והכי חשוב- שתצאו מרוצים.

 

יתרון בולט נוסף של ברוריה הוא בעיקר לקראת חג הפורים, במהלכו פוקדים את החנות מאות אנשים, כולם מחפשים את התחפושת המקורית שתוציא לכולם את העיניים. בזכות המגוון האינסופי והצוות המיומן, בברוריה כל תחפושת יוצאת ייחודית ושונה מקודמתה.

 

כדי לשמר את איכות התחפושות הגבוהה, נבחרים הבדים בקפידה, החל מהכפתור הראשון ועד לתוצאה הסופית. לצד האיכות הבלתי מתפשרת, גם המחירים מותאמים לכל כיס, כך שכל אחת ואחד מכם יוכלו למצוא את התחפושת המושלמת לכל אירוע: מצעדי גאווה אירועי מידברן וברנינג מן ופסטיבלי קומיק קון והארוקון, הופעות, הצגות ועוד.

 

הקסם של ברוריה כל כך מיוחד, שלאחרונה הגיעו לבקר בחנות זוג שנפגש בתור בפורים לפני שנתיים, והתחתן.

 

יש לכם הופעה או פסטיבל בקרוב? רוצים לבחור לפני כולם את התחפושת המושלמת שלכם לפורים? קפצו לברוריה, אנחנו נדאג לכל השאר.

קטגוריות: כללי, כתבות