בחירת קעקועים מקטלוג

בעבר הלא כ"כ רחוק קעקועים נחשבו לתופעה שולית ששמורה בעיקר לפורעי חוק ולכל מי שחיפש למרוד במשהו. בימינו אנו בחינה מחודשת של הנושא תראה מציאות אחרת לגמרי כשמשנה לשנה ניתן לראות בבירור עלייה ניכרת במספר האנשים שבוחרים לקשט את גופם בשלל קעקועים. נשים, גברים, בני נוער ומבוגרים, עורכי דין וסטודנטים, שחקניות ומוכרות בסופר על כולם תוכלו לראות מבחר קעקועים יפים יותר או פחות ואף אחד לא מתרגש מזה יותר מידי.
אם גם אתם נדבקתם בחיידק ובא לכם קעקוע אז סביר להניח שאתם נופלים באחת משתי הקבוצות הבאות:
אלה שיודעים בדיוק איזה קעקוע הם רוצים או אלה שלא. בקבוצה הראשונה נמנים קעקועים מוכרים כמו למשל סמלים מוכרים של מותגים שונים, קבוצות ספורט וכו' או קעקועים שיצרתם לבד על בסיס ציור כלשהו או ממש מ-0. בקבוצה השנייה נמנים אנשים שאוהבים את הרעיון של לעשות קעקוע שייצג משהו אבל עוד לא סגורים בדיוק על מה אותו קעקוע צריך להיות.
עבור כל אלה שנמנים על הקבוצה השנייה ישנם קטלוגים מיוחדים שנועדו לעזור לכם לראות כמה שיותר קעקועים מכמה שיותר סגנונות גם במטרה לתת לכם השראה וגם בכדי להראות לכם איך זה יראה ולהמעיט את הסיכויים לצאת לא מרוצים.

במאמר זה ננסה לתת לכם מספר טיפים ועצות כיצד לבחור קעקועים בכלל וכיצד לסנן קעקועים מתוך קטלוג  בפרט.
1. המקום – כל מי שאי פעם עשה קעקוע יסכים כי הדבר החשוב ביותר בבחירת קעקועים הינו בחירת הסטודיו. סטודיו קעקועים מקצועי עם רישוי עסקים מתאים יוציא אתכם שבעי רצון עם עבודה שנראית בדיוק כמו שחשבתם שהיא תיראה, עבודה שתשמור את המראה שלה לטווח ארוך והרבה יותר חשוב מזה, סטודיו מקצועי יעשה שימוש נכון וסניטרי בכל הכלים המעורבים ביצירת הקעקוע (לשם כך הוא מקבל רישיון עסק). סיבה נוספת מדוע כל כך חשוב לבחור סטודיו קעקועים איכותי היא המבחר, סטודיו מקצועי מחזיק בדרך כלל מספר מקעקעים כשכל אחד מהם אחראי על סגנון מסוים בו הוא מתמחה מה שמאפשר לכם כלקוח ללכת לבחור את הקעקוע המתאים מתוך אלבום תמונות של דוגמאות וללכת על איזה כיוון שבא לכם בלי לנדוד יותר מידי.
2. גודל/מיקום – כשבוחרים קעקועים חשוב להחליט מבעוד מועד בדיוק לאן אותו קעקוע אמור ללכת. הבחירה יכולה להיעשות בהתאמה לגודל הקעקוע שאתם רוצים או הפוך – להתאים את הקעקוע למקום הרצוי.
3. כאב –אין מה לעשות, קעקועים כואבים. אם אתם חושבים לעשות קעקוע זה הדבר הראשון שעליכם להשלים איתו אבל ניתן, במדיה מסוימת,  לשלוט במידת הכאב באמצעות בחירת מקום פחות רגיש או בחירת קעקוע מהיר לביצוע.
4. הקטלוג –  כשאתם מתבוננים בקטלוג, בין אם מדובר בקטלוג מודפס או בקטלוג שמגיע בצורת אלבום תמונות דיגיטלי אל תשכחו שאומנם מדובר בהמחשה מדויקת למדי אבל קעקועים שונים נוטים להראות טיפה שונה על כל גוון ומרקם עור וחשוב מאד לקחת את זה בחשבון בכדי למנוע הפתעות מיותרות.

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו כאן

קטגוריות: כללי, כתבות