בוטיקים קטנים בדיזנגוף סנטר תל אביב

מרכז קניות גדול בתל אביב

דיזינגוף סנטר הוא הקניון הגדול והוותיק במדינה, הוא נפתח בשנת 1977 והיווה חידוש גדול בתרבות הצריכה והפנאי של הישראלים. מאז צצו קניונים בארץ כמו פטריות אחרי הגשם, אבל הסנטר ממשיך להוביל בתחומו ומיקומו במרכז תל אביב מושך אליו מאות אלפי מבקרים בכל שנה. דיזינגוף סנטר הוא מרכז קניות ומרכז בילוי, אך למרות גודלו ומרכזיותו של הקניון נמצאים בו המון בוטיקים קטנים לסוגים שונים של מוצרים, אופנה, הנעלה, משחקים, מתנות וכדומה. לצד חנויות רשתות האופנה הגדולות כדוגמת קסטרו, זארה, רנואר, אדידס, נייקי, חנות ערוץ הקניות וכדומה, תוכל למצוא בסנטר אין ספור בוטיקים קטנים של אופנה מכל הסגנונות ולכל הגילאים.

בוטיקים קטנים ומדליקים

בוטיק הוא למעשה חנות קטנה וייעודית המתמחה בסוג מסויים של מוצרים. לדוגמה: לצד חנות הספורט הגדולה מגה ספורט תוכלו למצוא בוטיקים קטנים להלבשת ספורט או להנעלה וכדומה. בוטיקים בסנטר נמצאים בכל הקומות ובכל המתחמים ויש בינהם בוטיקים למתנות, בוטיקים למוצרי קוסמטיקה, בוטיקים לכלי בית, להלבשה תחתונה, למוצרי תינוקות וכדומה.

דיזינגוף סנטר הוא מרכז קניות המשלב חנויות של רשתות גדולות מכל התחומים לצד חנויות בוטיק קטנות המציעות מוצרים ייחודיים, אביזרי אופנה שונים ומדליקים, מוצרי יום הולדת, פרחים ואפילו דוכני קוסמטיקה מהירים כדוגמתLAKA המעניקים שירותי מניקור ופדיקור במקום וללא קביעת תור. השילוב הזה בין הגדול לקטן הוא שילוב מנצח ומאפשר לכל אחד ואחת למצוא את הדברים המעניינים אותם ולא רק את המוצרים המובילים בפרסומות של הטלויזיה.

בוטיקים שהם שירותים שונים

בנוסף לבוטיקים המציעים מוצרים שונים למכירה תמצאו בסנטר גם מרכז גדול של בוטיקים לפירסינג. עסקים אלה מתמחים בקעקועים ופירסינג וכולם עובדים באישור משרד הבריאות ובפיקוחו. אופנה זו שכבשה את כל בני הארץ בכל הגילאים מוצאת ביטוי מגוון בדמות המרכז הגדול הקיים בסנטר לצרכים אלה.

בנוסף לשירות זה תוכלו למצוא בסנטר גם מכוני יופי ושיער, בוטיקים למוצרי טיפוח היופי והעור, בוטיקים לחובבי המוצרים הטבעיים והאורגנים וכיוצא באלה. דיזינגוף סנטר מרכיב תמהיל רענן ועדכני של כל המוצרים והשירותים האפשריים במקום אחד.

בגדי מעצבים

אולי זה לא בדיוק בוטיק, אבל בטוח שהמוצרים הנמכרים בשוק המעצבים של דיזינגוף סנטר הם מוצרים של חנויות בוטיק. שוק זה מאופיין במעצבים צעירים במציעים את המוצרים שהם מעצבים בשוק מיוחד המתקיים בכל יום חמישי ושישי בשבוע, ובו מוצעים למכירה מוצרי אופנה שונים, אביזרי אופנה, תכשיטים מלאכת יד וכדומה. לצד "בוטיק מעצבים" זה ניתן למצוא באותם ימים את שוק האוכל של הסנטר המהווה מקור משיכה גדול לקראת סוף השבוע ובו תמצאו מאכלים מכל העדות והמדינות במחירים נוחים, לקחת הביתה ולחמם לארוחת השבת.

דיזינגוף סנטר הוא הקניון הגדול והמגוון ביותר במדינה. כדי להתעדכן בכל מה שקורה במקום, בחנויות החדשות הנפתחות ובאירועי השונים המתרחשים בסנטר, כנסו לאתר הבית של הקניון ותוכלו למצוא ים של אפשרויות במקום המדליק והתוסס ביותר במדינה

קטגוריות: כללי