דיזנגוף סנטר, בשיתוף עמותת "ילדים שלנו" במרכז שניידר לרפואת ילדים, יוצאים במיזם מרגש של איסוף ונתינת מתנות עבור ילדים חולים ב"יום המעשים הטובים".

גם התורמים ייהנו ממתנות: בעמדת המתנות ימתינו מתנות ארוזות עבור התורמים

פרויקט מרגש ומיוחד בשיתוף עם 'חדר המתנות' של עמותת "ילדים שלנו" במרכז שניידר, מציג מנגנון חדש למתנות, מתנות עם משמעות. הפרויקט יתקיים במסגרת "יום המעשים הטובים" (יום שלישי, 15.3), המתנות שיתרמו על ידי הקהל הרחב בדיזנגוף סנטר יועברו כתרומה לחדר המתנות של עמותת "ילדים שלנו" במרכז שניידר.

דיזנגוף סנטר מציע וקורא לקהל הרחב להגיע לעמדת המתנות ביום המעשים הטובים, ולתרום מתנות וצעצועים. כמו כן בחנויות הצעצועים בסנטר ימוקמו עמדות לתרומת המתנות. המתנות צריכות להיות חדשות ולא ארוזות על מנת שנוכל להתאים את המתנה לגיל הילד או הילדה.

כל המתנות שייתרמו יועברו ל'חדר המתנות' שמפעילה עמותת "ילדים שלנו" במרכז שניידר עבור כלל ילדי בית החולים, מגיל ינקות ועד גיל 18. חדר המתנות משמש כנקודת אור קטנה באשפוז הקשה, שכן מדי בוקר מתנדבי העמותה לוקחים מתנות מהחדר ומחלקים אותן לכל המאושפזים החדשים בבית החולים, במטרה להנעים את זמנם במהלך תקופת האשפוז, להקל עליהם לפני ואחרי בדיקות רפואיות, לרומם את מצב רוחם ולהפחית חרדות.

לדברי גאיה רז, מנהלת שיווק דיזנגוף סנטר: "פרויקט המתנות הוא פרויקט מבורך שנועד לעלות את המודעות למיזם 'חדר המתנות', לעשות מעשה טוב למען החברה וגם לקבל משהו בתמורה. דיזנגוף  סנטר, שמבקרים בו מדי יום עשרות אלפי אנשים, חרט על דגלו את הנכונות לסייע לחברה ולקדם ערכים בהם הסנטר מאמין, בפרט כשמדובר בנושא חשוב כמו ילדים ובני נוער חולים".

הילית גלעד, מנהלת עמותת "ילדים שלנו": "חדר המתנות הוא נקודת אור בשגרת יומם הקשה של הילדים. כל מתנה, בין אם גדולה ובין אם קטנה, תמיד מתקבלת בשמחה ומעלה חיוך רחב. ילדים מגיעים אלינו לחדר, כשחוגגים יום הולדת, או מאורע משמח אחר, לפני ואחרי בדיקות קשות ולא נעימות. המחשבה שהם יכולים לבחור כל מתנה שרוצים, מרוממת באופן מיידי את מצב רוחם".

עמותת קרן ילדים שלנו – "י.ש." (ע.ר.) היא ארגון הידידים וזרוע גיוס המשאבים של מרכז שניידר. העמותה נוסדה בשנת 1993 על ידי הלן שניידר ז"ל ואיריס לנגר, במטרה לקדם ולפתח את מרכז שניידר וכן לסייע לאנשי הצוות ולילדים המטופלים ובני משפחותיהם. במסגרת פעילות העמותה לטובת שיפור רווחתם ובריאותם של הילדים, העמותה הקימה את פרויקט "חדר המתנות" שנועד להעלות חיוך על פניהם של המאושפזים, לחזק ולחמם את ליבם. דוכן המתנות יפעל למשך יום אחד ב"יום המעשים הטובים", 15.3 (יום שלישי) והקהל הרחב מוזמן לקחת חלק בפרויקט הזה שהוא יחיד ומרגש בסוגו.

יום שלישי, 15.3 בין השעות 12:00-17:00

בניין A, קומה 1-, דיזנגוף סנטר (מול רנואר)

מתנות

קטגוריות: כתבות