בדיזנגוף סנטר שמים דגש על ספורט ואורח חיים בריא

ספורט ואורח חיים נכון בדיזנגוף סנטר בתל אביב

דיזנגוף סנטר הוא מרכז קניות ייחודי מכל הקניונים בארץ. לא רק שקניון זה הוא הראשון והגדול ביותר בארץ, ולא רק שהוא ממוקם במרכז העיר הגדולה והתוססת בארץ, אלא שהוא המקום המעודכן והמגוון ביותר בארץ בכל הקשור לקניות, פנאי, בילויים, ספורט ותרבות. בסנטר נמצאות גם חנויות אופנה של רשתות גדולות כדוגמת קסטרו, זארה, רנואר, המשביר וכדומה וגם אין ספור בוטיקים לאופנה ולקוסמטיקה כדוגמת LAKA, מתנות וכדומה. הקניון מתייחד בחנויות מכל התחומים כולל חנויות מוסיקה כדוגמת דיסק סנטר וכלי זמר המוכרת כלי נגינה שונים, וחנויות מתנות, חנויות פרחים, פוסטרים, הדפסה על גבי חולצות וכובעים, בגדי מעצבים, מתנות לגבר וכיוצא באלה. אפילו את חנות ערוץ הקניות תמצאו בסנטר ועוד שורה ארוכה של חנויות צעצועים, ספרים, רהיטים, מחשבים, קעקועים וכדומה. אחד התחומים המפותחים בסנטר הוא תחום הספורט.

ספורט וחיים בריאים

דיזנגוף סנטר מכיל כמה וכמה חנויות ספורט של מותגים מוכרים כגון אדידס, נייקי, מגה ספורט המציעה מגוון רחב של מוצרי ספורט שונים כולל הלבשה והנעלה, וכן שורה ארוכה של חנויות בוטיק בתחום זה המתמחות בנעלי ספורט, בגדי ספורט, בגדי ים וחוף וכדומה, וכן חנויות בגדי ספורט של מעצבים שונים. בנוסף לחנויות אלה תוכלו לנהל אורח חיים בריא במתחם הסנטר בעזרת כמה מכוני כושר גדולים המכילים את כל מתקני הכושר האפשריים, חוגים שונים ומאמנים אישיים. בנוסף קיימת במקום בריכת שחייה למנויים. דיזינגוף סנטר מובילה עם טרנד הבריאות והכושר והמכונים שבקניון משרתים לקוחות הגרים בסביבה הרואים בסנטר את הבית השני שלהם בכל הקשור לתרבות הגוף, היופי, הפנאי והצרכנות.

מרכז ספורט, בילוי ותרבות

לא רק תרבות הספורט מפותחת בסנטר, אלא שהוא נחשב גם מרכז בילוי עם פעילויות תרבות רבות החל ממופעים שונים לילדים ובני נוער בחגים ובחופשות, פעילויות יצירה לילדים, מתחמי משחקים מגוונים לילדים בגילאים שונים (חלקם בתשלום ובחלקם הכניסה חופשית) וכדומה. בסנטר שישה אולמות קולנוע המציגים סרטים בכל שעות היום גם למבוגרים וגם לילדים ובני נוער. במקום סלון מיוחד לבני נוער שיכולים להיפגש אלה עם אלה ולקבל ייעוץ והדרכה בנושאים שונים על ידי אנשי מקצוע בתחומים שונים.

מבחינת האוכל בסנטר תוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות החל ממזון מהיר הכולל המבורגרים, פיצות, גלידות וכדומה ועד למזון צמחוני או טבעוני על טהרת המוצרים האורגניים. המסעדות ובתי הקפה הרבים שבסנטר מפוזרים בכל רחבי הקניון והם מהווים חלק אינטגרלי ממנו ולא מקובצים במתחמי אוכל צדדיים.

לאלה מבינכם המחפשים בריאות וספורט, מציע הקניון אפשרויות רבות ומגוונות החל מפעילות ספורטיבית פעילה, דרך חנויות ספורט מסוגים שונים ועד לאוכל צמחוני או טבעוני. כדי לדעת מה קורה בתחומים אלה מומלץ להיכנס לאתר הבית של הקניון ולהתעדכן.

ניתן להירשם לכל מכוני הכושר ולבריכה שבמקום ולא משנה איפה אתם גרים. תמיד תמצאו חניה מתחת לקניון ומעלית שתיקח אתכם ישירות למכון הכושר או לבריכה.

קטגוריות: כללי