בגדי ספורט אדידס

מי לא שמע או ראה שיקום – אין בעולם ובייחוד בארץ ילד או אדם בוגר שלא מכיר את המותג אדידס ולא רכש לעצמו לפחות זוג נעליים אחד כזה וכובע מצחייה בחיים או ביקש מהספר המקומי שישאיר לו סימן עם לוגו החברה על ראשו לאחר תספורת ולכן חשוב ללמוד קצת היסטוריה על איך התחילה ההיסטריה של אדידס והיא מחויבת המציאות.

על החברה

אדידס הוא תאגיד גרמני גדול למוצרי ספורט שמתרחב משנה לשנה ובשנים האחרונות נכנס גם לליין של מוצרי טואלטיקה, אבל זה במאמר אחר. זוהי יצרנית אופנת הספורט המדורגת שנייה בעולם בגודלה ואשר החלה את פעילותה בשנות העשרים בגרמניה תחת ידו הנאמנה של מייסדה אדי דסלר. מאז ועד היום חברו לאדידס קבוצות ספורט נוספות ואין ספק שהם מוגדרים כיום כמעצמה בפני עצמה ולחשוב שהכול התחיל מזוג נעליי ספורט. זוהי אחת החברות שהפכו את מושג הריצה ואת נעלי הריצה למדעי כדי למצוא את הנוסחה המתאימה ביותר לכף הרגל. עצם ההשקעה בחשיבה, יישום וייצור נעליים שמתאימים לכל סוגי האוכלוסייה הרוצים והקונים נעלי ספורט שמה את החברה בעדיפות על פני חברות אחרות. זוהי חברה שנותנת התייחסות זהה לאלו שעוסקים בספורט וגם לאלו שלא אבל שיודעים שיש קשר ישיר בין נעל בריאה לגב בריא.

טכנולוגיית ייצור

נעליי אדידס מיושמות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם כשהכול מתחיל מסוליית הנעל שיש בה קפסולות מוקצפות שתפקידן הוא למנוע כמה שיותר זעזועים לגוף בעת ריצה או קפיצה, סוליית הנעל חזקה ובעלת שחיקה מועטה לאורך חיים ארוך יותר ועמידה בכל תנאי מזג אוויר, הבד העוטף את הנעל יהיה בד נושם החיוני מאד בעת פעילות ספורטיבית מואצת וממושכת ובתוך הנעל נמצא מעטפת איכותית ומרופדת לעקב האוחזת בו ושומרת עליו פן יזוז בעת נפילה.

אופנה ספורטיבית

את אותה התייחסות וחשיבות אדידס לוקחת גם לתחומים האחרים שבהם היא כוכב עולה, אם זה באופנה הספורטיבית שהיא מייצרת וכלה באביזרים הנלווים. ביגוד תוצרת אדידס יהיה ביגוד איכותי, עשוי מחומרי הגלם הטובים ביותר, מיושמים בטכניקות של בדים נושמים העוזרים לעוסקים בספורט להנות מחווית ספורט בלי להפוך לספוג מלא מים. ימים כלילות עסוקים המוחות הגדולים באיתור רעיונות נוספים לעיצובים של בגדי הספורט לצד הנוחות והנעימות שלהם ואין ספק שההצלחה כבירה.

חנויות אדידס בארץ

בארץ קיימות חנויות אדידס בעיקר בקניונים הגדולים ובמתחמי המכירות הגדולים והעיקריים בערים הגדולות ככה אפשר למצוא את אדידס תל אביב, אדידס אילת לצד קולקציות מובחרות המוצגות ומוצעות למכירה בסניפי מגה ספורט שאף הם מפוזרים בכל הארץ. סניפי מגה ספורט שמו להם כדגל להפיץ את מותג האופנה הזה כי הם מאמינים שהוא אחד הטובים בעולם וכי העלות של המוצרים עולה בקנה ישיר עם איכותם והרי על איכות לא מתפשרים, זה סוד ההצלחה.

קטגוריות: כללי