בגדי מעצבים ואופנת על

בגדים מעוצבים ואופנת העל ממלאים היום יותר מתמיד חלק נכבד מחיינו. אם עושים סקר קצר קיימת תחושה שהשוק מוצף בבגדי מעצבים מכל הסוגים ומכל המינים ותצוגות אופנה באות ומסתיימות בזו אחר זו. אך האמת שלא כך הדבר מכיוון שהביקוש הרב לעוד ועוד דגמים ועיצובים עולה על ההיצע. הדרישה לחדשנות, לשינוי, להפתעות בתחום הזה מושיבים לילות שלמים את טובי המעצבים מול הדפים בשביל שיוציאו מתחת לידם את הדבר החם הבא שאף אחד עוד לא ראה.

שדרות מעצבים

בעולם יש שדרות שלמות של חנויות מעצבים וגם אצלנו החנויות הפרוסות ברחבי הארץ מציעות מגוון לא מבוטל של בגדי מעצבים לערב בייחוד לפני אירוע גדול וחשוב. חשיבותם של בגדי מעצבים לערב אשר נרכשים או מושכרים עבור אושיית תקשורת או ידוען מפורסם היא חסרת תקדים מבחינת הפרסום והחשיפה שאותו מעצב או אותה חנות ממנה נרכש המוצר מקבלת. זוהי דרך לעשות פרסומת מהלכת והדגמים עם הזמן הופכים להיות רבים ומרהיבים יותר ויותר. השימוש שנעשה כיום יותר מבעבר בטכניקות של שזירת אביזרים ואבנים טובות לא מספיקה, הגזרות הופכות להיות יותר מגוונות וברוח השינויים הטבעיים שיש בתחום האופנה זוהי פשוט תופעה שהנאה מרובה בצידה וכסף גדול עוד יותר בחובה.

חנויות בוטיק

מעבר לחנויות הפרוסות בקניונים הגדולים ובמרכזי הערים הגדולות אנחנו עדים לתופעה שתופסת תאוצה בשנים האחרונות. בשקט, בשקט קמות וצצות חנויות בוטיק מעצבים קטנות, בפינות שקטות בעיר ושם הן מבטיחות לכל קונה חוויה אינטימית עם מבחר של בגדי מעצבים לנשים מהמבוקשים ביותר וגם לגברים. הדגמים והיחס מאד ספציפיים, אישיים וייחודים, לרוב אין שניים מאותו בגד ואם צריך שינויים עושים על ידי תופרת. חנויות אלו הופכות אט, אט ללהיט כי חווית הקנייה היא אישית ומיוחדת.

לקחת חלק מהאופנה העכשווית

אין כלל ספק שהשנים האחרונות הפכו לקרקע פורייה בתחום האופנה לעשירון העליון ובסביבת מעצבי העל והמעצבים בכלל החגיגה גדולה. הטקסים רבים, החגיגות גוברות וצריך להלביש את הגברות והאדונים בבגדים יפים שאף עין עוד לא ראתה ונשארה יבשה ואם ראתה זה רק היה בתצוגות אופנה גרנדוזיות במילאנו או בצרפת והנה בלי שנשים לב זה פה בהישג יד.

זמינות בגדי מעצבים

תמיד הייתה קיימת אהבה רבה לבגדי מעצבים בכל שכבות האוכלוסייה ולכן השוק הזה עוד לא מיצה את עצמו וכנראה גם לא יפסיק להפתיע ולרגש מחדש במראות מרהיבים של בדים וקולקציות שלמות על פי רוח התקופה  שרק בחלומות אפשר היה לדמיין אותם. מאידך עלות בגדים שכאלו היא לא בהישג ידו של כל אחד, אך גם לזה נמצא פתרון במכירות של בגדי מעצבים במחירי שוק ומכירת עודפים של קולקציות שלמות שיצאו מהאופנה, כך גם מי שחשקה נפשו לבגד מאד מפואר שלא היה יכול להרשות לעצמו קודם לכן יוכל לרכוש ולהיות שבע רצון.

קטגוריות: כללי