אמריקן אפרל גם בישראל

רק מעט מותגי אופנה שמצליחים למשוך תשומת לב עולמית. חנויות אמריקן אפרל בהחלט עונות על ההגדרה הזו, בזכות שילוב יוצא דופן בין קולקציות מרשימות ופורצות דרך לבין מסר גלובאלי ומודרני. כל החנויות של החברה מעוצבות בסגנון דומה ומי שייכנס לסניף בניו יורק לא יבחין בהבדלים בינו לבין הסניף של דיזינגוף סנטר. מעבר לכך, החברה מקפידה על העסקת נותני שירות ברמה גבוהה וכך מציעה יחס אדיב לכל לקוח. הצעדים הראשונים של החברה היו מטבע הדברים בשוק האמריקאי, אך עם הזמן היא הגיעה גם למקומות נוספים וכיום היא צוברת תאוצה גם בישראל.

הנוכחות של אמריקן אפרל בישראל משותפת לקהל יעד מגוון הכולל ילדים, בני נוער, צעירים ומבוגרים. גברים ונשים כמעט בכל הגילאים יכולים להגיע אל דיזינגוף סנטר ולהשוות בין הקולקציה של החברה האמריקאית לבין CASTRO הישראלית או אדידס הספורטיבית. בעוד חברות מקומיות מקפידות על סגנון עיצוב סולידי, אמריקן אפרל יכולה להרשות לעצמה להשתמש בשילובי צבעים, חומרי גלם, תפירות, גימורים ועוד.

אל תתביישו להגשים חלומות אופנתיים

בגדים הם הרבה יותר מפריט פונקציונאלי. יש להם תפקיד תרבותי, חברתי ופסיכולוגי ובעזרתם אפשר להגשים הרבה חלומות. רשתות האופנה הגדולות המפעילות סניפים בישראל מאפשרות לכל אחד מאיתנו לבצע זאת.

הדבר החשוב הוא לא להתבייש, להתעדכן כל הזמן בקולקציות החדשות ובמידת הצורך להתייעץ עם אנשי מקצוע. כך נהנים מכל העולמות וגם מגוונים את ארון הבגדים הסולידי והרגיל מבלי לשאת בהוצאות גבוהות.

מה מיוחד בסניפי האופנה של תל אביב?

קשה לסקור את ההצלחה של חברת אופנה אמריקאית בישראל מבלי להזכיר את המעמד הייחודי של תל אביב. מבחינת חברת אמריקן אפרל תל אביב היא היעד החשוב ביותר אותה יש לכבוש על מנת להגיע ללב הקהל הרחב. תל אביב מרכזת חובבי אופנה מכל הארץ, היא נחשבת מובילת דעת קהל ויש לה גם משמעות כלכלית. סניפים שמחזיקים מעמד בתל אביב יכולים לסחוף אחריהם גם ערים אחרות. מצד אחד, פתיחת סניף של חנות חדשה בתל אביב מלווה בלא מעט סיכון. מצד שני, פוטנציאל הרווח הוא עצום ולכן השאלה היא כיצד מנצלים אותו.

על אף כל האמור לעיל, כנראה שיש בכל זאת כמה מאפיינים ייחודיים של סניפי אופנה בתל אביב. אף חברת אופנה לא יכולה להתעלם לחלוטין מהאלמנטים המקומיים. רשתות האופנה הגדולות לדוגמא מקפידות לבצע התאמה של הקולקציה לקראת הקיץ, תוך דגש על הלחות המזוהה עם האקלים הים תיכוני ועם הטמרפטורות הגבוהות. גם מבחינת מחירים אפשר לזהות לא מעט התאמות שאמורות להקל על לקוחות בישראל לרענן את מלתחת הבגדים. התוצאה היא בכל מקרה מגוון של פתרונות אופנה מתקדמים, העולים בקנה אחד עם הסגנון העולמי אך מושפעים גם מהמנטאליות המקומית.

קטגוריות: כללי