סוס מנצח לא מחליפים
"חגית מקטרות" בדיזנגוף סנטר קיימת כבר מעל ל-40 שנה. אולג, בעל החנות המרשימה בסנטר, הציב לו כמטרה לשווק רק פריטים איכותיים ומפוקחים על ידי משרד הבריאות. אולג משמש כאיש מקצוע היודע לספק שירות בתחום, והדואג להיות מעודכן בחידושים ובהמלצות. מעגל הלקוחות המתרחב מרבה להגיע, להתייעץ ולשתף בחוויית העישון, אותה מגדיר אולג כתרבות ומסורת.

כמו איינשטיין וצ'רצ'יל
בחנות תמצאו מגוון ענק של מקטרות המיובאות בעיקר מאנגליה כדוגמת Peterson ו- Big ben. עוד תוכלו למצוא, טבק שגדל בתנאים מיוחדים, מציתים מעוצבים של Dupont ו- colibri סיגרים אקסקלוסיביים, מאפרות, קייסים, מכונות לגלגול ומבחר ענק של אביזרים ומוצרים משובחים. במהלך הביקור בחנות, אתם מוזמנים לעיין במגזינים לקריאה המוצגים שם, כמוcigar aficionado  המפורסם ועוד.

הכה את המומחה
ביקשנו מאולג טיפים למעשנים שישפרו את החוויה וישמרו על הבריאות, והופתענו לגלות על הדרך עובדות מענייניות. אולג ייעץ לנו להשתמש בטבק אורגני ולוודא על גבי האריזה כי זה אכן מה שאנו קונים, התפלאנו לגלות שסוגים שונים של טבק מגדלים במשך חמש שנים ויותר. בנוסף הדגיש אולג, שחשוב להקפיד על פילטרים שעשויים מכותנה המבצעים סינון יעיל. אם הטבק מתייבש אין צורך לרוץ לקנות חדש, אפשר להחזיר את הלחות בעזרת קליפת תפוז או חתיכת תפוח. למעשנים המתחילים הוא ממליץ לקחת בחשבון שלמועד העישון יש משמעות, לכן השקיעו בלהתאים את הזמן והמקום שיאפשרו את החוויה המתאימה לכם. אם אתם חובבי סיגרים השתמשו בקייס שישמור על הלחות, ולמעשני המקטרת דאגו לנקותה פעם בשנה.

הידעתם שמקטרת מיוצרת משורש של עץ ושתהליך הייצור סודי? אנחנו בכל אופן נדהמנו לגלות.
אולג מזמין  אתכם לבקר ב"חגית מקטרות", וליהנות משירות אדיב וחווית קנייה מרתקת!

*חשוב לציין שהעישון מסכן את הבריאות.

למעבר לאתר החנות חגית מקטרות

רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לניוזלטר שלנו  כאן

קטגוריות: כללי, כתבות

תגיות: ,