איפור מקצועי לקישוט הפנים, קעקועים לקישוט הגוף כולו

קישוט הגוף מאפשר לנו ליצור את ההופעה המותאמת ביותר לסגנון, לאופי ולתדמית שאנו מעוניינים ליצור בסיטואציות שונות בחיינו ובתקופות מיוחדת וייחודיות לעומת תקופות שמאופיינות בשגרה. לצורך קישוט הפנים, במיוחד באירועים מיוחדים בחיינו, בהם נרצה להיראות במיטבנו וליצור את ההופעה האולטימטיבית, הקורנת ומלאת החיים, נדרש להיעזר בשירותיה הנאמנים של מאפרת המנוסה בתחום איפור מקצועי. אירועים מהסוג יכולים להיות החל מיום החתונה המיוחל ועד ימי הולדת מיוחדים במיוחדים, בהם נרצה לסובב ראשים ולהשאיר את הרושם המתאים כשנהיה תחת אור הזרקורים. בנוסף לאיפור מקצועי הרלוונטי לאירועים מובחרים בחיינו, לצורך קישוט הגוף באופן קבוע, שילווה אותנו להמשך, נוכל לבחור קעקועים שמבחינת הסגנון והמיקום יהיו כאלה התואמים את סגנון חיינו ונרגיש נוח איתם בכל התקופות ובכל הזמנים.

איפור מקצועי לקישוט הפנים

 

לאיפור מקצועי היכולת לסייע בשיפור ההופעה כל עוד מדובר במלאכה המתבצעת על ידי איש מקצוע ומיומן בתחומו, כאשר מדובר בעצם באומנות בפני עצמה, המאפשרת מחד להבליט את היופי ואת תווי הפנים בצורה מחמיאה, טבעית ונוחה ולא באמצעות בחירה באיפור מוגזם שאינו מתרשם כטבעי אלא מלאכותי ויגרום לתחושת אי נוחות. זאת ניתן להשיג באמצעות בחירה מאפרת המתמחה באיפור מקצועי ששמענו עליה המלצות באופן עקיף או ישיר, בחנו את תיק העבודות ואת הסגנון שמנחה את קו העבודה שלה והתנסינו בפרי עבודתה טרום האירוע. בנוסף לכל אילו, מדובר באשת מקצוע שחשוב שנרגיש נוח איתה לאורך כל הדרך, נסמוך על דעתה והעצות שבפיה אך במקביל תהיה קשובה ומקבלת את הגחמות הקטנות שלנו ואת בחירתנו הסופית, שכן, איפור מקצועי אינו מייצר מסכה אלא כיסוי טבעי, נוח ומחמיא.

 

קעקועים לקישוט הגוף

 

מקור המילה קעקועים היא מהתנ"ך, כאשר באנגלית המונח " Tattoo", מקורו בטהיטי שבפולינזיה ומשמעותו "לסמן". מונח זה נגזר מהמקור הפולינזי גם בשפות אחרות. ההיסטוריה העומדת מאחורי קעקועים הינה מעניינת וכוללת עדויות לכתובות קעקע מאז תרבויות קדומות, כאשר במסגרת חפירות באירופה נתגלו כלים מהתקופה הפליאוליתית המאוחרת שככל הנראה שימושם היה לצורך ביצוע הקעקועים. בנוסף, גם מומיות בנות אלפי שנים שהתגלו בערבות רוסיה היו מקועקעות. ביפן למשל, ישנה מסורת ארוכה של קעקועים והמנהג התקיים גם בקרב האינדיאנים בצפון אמריקה והאצטקים והמאיה של מרכז אמריקה. בבריטניה המסורת הארוכה של קעקועים היתה בין השבטים הבריטונים הקדומים כל המלכים האנגלו־סקסונים בחרו להתקשט בכתובות קעקע.
כיום תחום הקעקועים נעשה נפוץ ומקובל ומתבצע על ידי מכוני קעקועים מסודרים ומורשים. על כל מכון שכזה מוטלת האחריות הירשם ולעבור בדיקות תקופתיות ולפעול לפי הנחיות מוסדרות כמו למשל איסור לבצע קעקועים על מי שטרם מלאו לו 16, אלא בהסכמת אחד מהוריו.
אמנות הקעקוע עתיקה ומגוונת ועם הזמן התפתחו סגנונות שונים של קעקועים במקומות שונים ברחבי העולם ובתקופות מגוונות לאורך ההיסטוריה, החל מקעקועים משבטיים, המבוססים על מסורת שבטית פרימיטיבית, המסמלים מעמד, ייחוס, עושר ועוד ועד קעקועים יפניים המשלבים אלמנטים מהעולם החי והטבע וגיבורים מיסטיים רבים. קעקועים אילו מקושרים במרבית המקרים למאפיה היפנית ולחליפת הקעקועים המיוחדת שנוהגים ללבוש.

קטגוריות: כללי