איך מתמחרים קעקועים

בשנים האחרונות קעקועי גוף הפכו לחלק מהאופנה. קעקועים נחשבים היום לאקססוריז נחשק, ורבים בוחרים לקעקע את גופם בציורים מיוחדים, בעיטורים, בסימנים או באותיות אסיאתיות. גם כוכבי הוליווד והמוזיקאים המובילים מתהדרים בקעקועים המסוקרים בהרחבה במדורי הרכילות והפפראצי. ואכן, יש אנשים שעבורם רכיבה על אופניים חשמליים מהוה תחביב עיקרי, ויש כאלו שהתחביב שלהם הוא לקעקע את גופם. אנשים אלו הופכים לעיתים קרובות את האומנות למקצוע, פותחים סטודיו לקעקועים או משמשים כדוגמני גוף. אז אם בא לכם להתקעקע אנו מגישים עבורכם את הכתבה הבאה שתנסה לעשות סדר במחירי הקעקועים.

 מחירי הקעקועים

טווח המחירים של קעקועים משתנה מאד, ובדומה למחירם המשתנה של דילים לים המלח, הוא תלוי במגוון גורמים. העלות משתנה בהתאם למורכבות של הקעקוע שתרצו לסמן על גופכם, הרכב הצבעים של הקעקוע, המקום שבו תעשו את הקעקוע, גודל הקעקוע וזמן ההשקעה הנחוץ ליצירתו. קעקוע יכול להתחיל מכמה מאות שקלים ולהגיע לעד כמה עשרות אלפי שקלים.

 מכון הקעקועים

המקום שבו עליכם לבחור הוא מקום בעל מוניטין טוב הממוקם במרכז העיר ולא באזור מפוקפק שלה, שקיבלתם עליו המלצות ושעובדים בו מקעקעים מוסמכים ובעלי ניסיון. ייתכן שמקום כזה יהיה יקר יותר אבל בכל הקשור למכון הקעקועים אסור לכם לעשות שיקולים של עלויות. ההמלצה שלנו היא כמובן לבחור במקום אמין ששומר על כללי ניקיון ובריאות ולא לבחור במקום זול שיסכן את בריאותכם. אל תיקחו סיכון בכל הקשור לקעקועים מאחר והדבר עלול לסכן את חייכם!

 מיקום הקעקוע

מחיר הקעקוע מושפע גם מהיכן שתחליטו למקם אותו מאחר ויש מקומות שבהם יותר קל לקעקע מאשר אחרים. אזורי הקעקוע הפופולאריים הם הכתף (האזור הקלאסי), השכם (מקום שנוטה להיות מוסתר על ידי חולצה אך מספק מקום לקעקוע גדול ורחב שיהיה כנראה יקר יותר) וקרסול הרגל (מיקום שיכול להיות דיסקרטי או גלוי). כמובן שאין גבול למקוריות וכל אזור בגוף ניתן לקעקע, אך יש לקחת בחשבון שחלק מהאזורים כואבים יותר מאחרים וחלקם יקרים יותר מהאחרים.

 

צבע הקעקוע

קעקוע צבעוני נראה לכם אולי בולט יותר ומיוחד יותר אבל הוא גם יהיה בחישוב הכללי יקר יותר. הצבעים שבהם משתמשים לקעקועים צריכים להיות איכותיים כדי שלא ידהו במהלך הזמן. כדאי להשתמש בצבעים המכילים חומרים טבעיים ולמנוע התפתחות של תגובה לרגישות לצבע. כדאי גם לבדוק שהסטודיו שבו אתם עושים את הקעקוע מחליף את הצבעים לעיתים קרובות. בכל מקרה הצבעים אינם זולים ומכאן שקעקוע צבעוני יכול להיות יקר, אך מצד שני לא כדאי לחסוך בחומרים ולהשתמש בחומרים המסוכנים לכם ולעורכם.

 

כן או לא

למרות הסקירה הממצה של תמחור הקעקועים שהבאנו לפניכם במאמר זה, אישית אנחנו מאמינים שבכל הנוגע לקעקועים ההחלטה אם לעשות קעקוע או לא אינה צריכה להיות תלויה במחיר. לכל אחד מתאים קעקוע אחר ואופי אחר של קעקוע. בעוד מישהי אחת תסתפק בקעקוע קטן וסמלי על הכתף, אחר אולי ירצה קעקוע מושקע וגדול על הגב שיבלוט למרחקים. לפני שאתם מחליטים עליכם לקבוע מה מתאים לכם. כדאי להיות שלמים עם ההחלטה שלכם ועם הצורה שבה בחרתם. אחרי הכול קעקוע הוא משהו שנשאר (לפחות בתיאוריה) לכל החיים.

קטגוריות: כללי