איך בוחרים מקום לעשות בו קעקועים?

החלטתם שאתם עושים את הצעד והולכים על קעקוע משלכם ואחד אמיתי, כזה שרציתם כבר הרבה זמן. אז לפני שאתם עושים את הצעד והולכים להגשים את החלום, חשוב שתבחרו מכון קעקועים מקצועי ואמין. כזה שיש לו רישיון עסק ורישיון משרד הבריאות. להלן מספר עקרונות שכדאי לפעול לפיהם בעת בחירת המקום לעשות בו קעקועים:

קעקועים= סדר, ניקיון וסטריליות

 

כשאתם מגיעים למכון קעקועים חשוב לבחון עד כמה המקום שומר על סדר וניקיון. בנוסף, כדאי לדעת איזה סוג סטריליזציה עובר המכשיר המשמש לקעקועים, כאשר יש לקחת בחשבון שהליך הסטריליזציה הנכון הנהוג כיום בעת הכנת קעקועים מתבצע במכשיר עיקור בחום ולחץ אטמוספרי בשם "אוטוקלב".  בנוסף, כדאי לוודא שהמקעקע לובש כפפות לאורך כל ההליך ושמחליף אותן מלקוח ללקוח ולאחר הפסקות בזמן הקעקוע ומקפיד לשטוף ידיים לפני הקעקוע ולאחר הפסקות שעושה בזמן ההליך. חשוב גם שהמקעקע יפתח בפניכם את חבילות המחטים ושאר הציוד שעבר סטריליזציה משקיות סגורות הרמטית.  קחו בחשבון שמקעקע מקצועי לא ינסה להסתיר מכם את המידע האמיתי אודות כללי הבטיחות והזהירות בהם נוקט בעת עבודתו וזו ההזדמנות עבורכם לבחון את אמינותו בזמן שמסביר ומפרט את הדברים.

 

המלצות מחברים

 

מומלץ להיעזר באנשים שאתם סומכים על דעתם ועשו בעצמם קעקועים לגבי המלצה על המכון המתאים מכל הבחינות: רמת הניקיון, הסטריליות, אמינות המקעקע והסגנון. הם, מתוך היכרותם אתכם יוכלו להמליץ האם המקום אכן יתאים לכם. לא מומלץ להסתמך על תגובות והמלצות בפורומים או מודעות פרסום שאינן אובייקטיביות.

 

קעקועים- תיק עבודות

 

חשוב לראות ולהתרשם מתיקי עבודות ותמונות המצלמות קעקועים שנעשו על ידי אותו מקעקע כדי לבצע השוואה ולבחור את האחד עם הסגנון המתאים לכם ביותר.  בדקו אפשרות לראות קעקוע אמיתי ולא להסתפק בתמונות שלקעקועים שעשו. קעקוע אמיתי, הנראה עם אפקט תלת מימד, חלק ובעל קווי מתאר מדויקים הוא הדוגמא הטובה ביותר לבחינת טיב העבודה והמקצועיות של המקעקע.

 

בחינת הסגנון של הסטודיו לקעקועים

 

אחד השיקולים בבחירת מקעקע הוא הסגנון של הקעקועיםשהוא עושה, כאשר יש לקחת בחשבון שאתם נדרשים להחליט על הסגנון הרצוי, ובהתאם לחפש מקעקע שהעבודות שלו אכן מתאימות לסגנון. הסתכלו על המקעקע כאומן וככזה, יש לו את הסגנון שלו, בו הוא מתמחה והתאמתו לסגנון שלכם היא שתיקבע אם אכן ייבחר כמקעקע במקרה שלכם.

 

הרגשה של נוחות

 

שיקול מרכזי בבחירת מקעקע מתייחס לנושא תחושת הנוחות איתו. בחלק מהמקרים, הסיטואציה בה עושים קעקועים עשויה להיות יחסית מלחיצה ולא בהכרח נעימה, שכן מדובר בהליך קבוע ורוצים שיבוצע כהלכה וכרוך בכאב מסוים. הנוחות רלוונטית גם לגבי נושא אופי הסטריליזציה הנהוג במכון מאחר ואם הנושא לא יהיה לשביעות רצונכם ותפקפקו במידת ההיגיינה של המקום והעבודה עצמה, סביר להניח שכל הסיטואציה לא תרגיש נוחה לכם אלא מאיימת, לא נעימה ואפילו מלחיצה.

קטגוריות: כללי