אופנת אביב קיץ 2015

תקופת הפריחה וההתחדשות השנתית כבר בפתח, כולנו בתהליכים מתקדמים של יציאה מתרדמת החורף וחוץ מחוף הים המלא והאווירה התוססת שבאוויר, כאן מגוון רשתות האופנה, המעצבים והמעצבות השונים כבר מציגים את האופנה השולטת בכל הנוגע לביגוד, הנעלה וכד'. נראה שהשנה, אולי יותר מאי פעם בעבר, אופנת האביב והקיץ של שנת 2015 צפויה להיות לא רק אסתטית, אלא גם פרקטית.

צבעים נוחים לחום של הקיץ, נעליים אווריריות ועוד – אופנה מותאמת למזג האוויר

אחד המאפיינים המעניינים שנראה שאנחנו הולכים לראות ולחוות בקיץ הקרוב מבחינה אופנתית, הוא השימוש הנרחב בצבע הלבן. קולקציות הקיץ של חברות מובילות, כמו גם בגדי מעצבים, כוללות פריטים מעניינים רבים בלבן. בסיבוב שופינג שגרתי בין החנויות של Zara, lee cooper, s wear וכד' תוכלו למצוא לא מעט פריטים לבנים, והסיבה לכך אופנתית ופרקטית יחדיו. ניתן כמובן למצוא הצדקות אופנתיות רבות לשימוש בלבן, הצבע המסמל את הטוהר, התמימות וכד', אך מעל הכל מדובר בצבע פרקטי ביותר באקלים הישראלי הלוהט של יולי אוגוסט. גם בתחום ההנעלה ניתן למצוא לא מעט התאמות אופנתיות לעונה הלוהטת של השנה, דוגמת נעליים אווריריות מבד דקיק ונושם, סנדלים פתוחות במגוון רחב של עיצובים וסגנונות ועוד. כבר אין צורך להישאר להזיע בתוך הנעליים והגרביים גם כשבחוץ חם ולח, אפשר למצוא נעליים נושמות ואווריריות או את הסנדלים/כפכפים אשר יתאימו בדיוק לך במגוון חנויות ההנעלה, מנעלי גלי ועד טבע נאות.

חוזרים כמה עשורים אחורה – מהטרנדים החמים של העונה

כמו כל עונת אביב קיץ טיפוסית, גם השנה אנו צפויות לחוות מספר רב של טרנדים חדשים או מחודשים ואופנות מקומיות או זמניות אשר לא ברור אם יישארו עימנו גם מעבר לעונה הנוכחית. אחד הטרנדים המעניינים אשר נראה כי חוזר אלינו ובגדול, הוא טרנד שנות השבעים והשישים העליזות. רבים ורבות מאיתנו חולמים על חזרה לשנות ילדי הפרחים האופוריות של לפני כמעט יובל, ונראה כי עולם האופנה מתאים עצמו לחלומות הישנים ומחזיר את שנות הקסם של עשורי השבעים והשישים. כך נראה הקיץ לא מעט שמלות לבנות ופרחוניות, נערות פרחים בסגנון הסבנטיז ושלל אקססוריז המעוצבים במיוחד על מנת להעניק לנו מעט ממראה הסבנטיז הסקסי כל כך. לסגנון הסבנטיז גם יתרון ברור במזג האוויר החם כל כך של מרכז ישראל בחודשי הקיץ – שלל שמלות אווריריות ומאווררות, סנדלים אופנתיות המאפשרות לנו לאוורר את כף הרגל ועדיין להישאר באופנה וכד'. בכל הנוגע להתמודדות עם החום, נראה כי הקדישו מחשבה רבה לנושא בעולם האופנה האגדי של שנות השבעים…   נראה שכמעט כל קיץ ישנה חזרה מסוימת לתקופות ישנות יותר, מתוך ערגה כלשהי לחדש ולחזור לתקופות הזוהר של עולם האופנה. השנה, נראה כי מגמה זו צפויה רק להתחזק, כפי שמעידות לא מעט תצוגות אופנה וקולקציות אביב קיץ אשר כבר יצאו לאור.

קטגוריות: כללי

תגיות: ,